صفر تا صد مراحل تعویض پلاک خودرو


برای این که به صورت قانونی و صحیح اقدام به تعویض کردن پلاک ماشین خود کنید، لازم است به یک مرکز تعویض پلاک اتومبیل بروید.

چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۱

دلایل مهم هک شدن خودرو را بدانید!


نکته جالب‌تر در موارد سرقت شده این است که ۳ نفر از هر ۵ نفر مالک خودروهای بدون کلید گفته‌اند که به طور کلی اعتمادشان را به این نوع از خودروها از دست داده و دیگر به سراغ آنها نمی‌روند و این نشان دهنده ضعفی است که شرکت‌های سازنده در طراحی و تولید خودروهای این چنینی داشتند.

چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۴

با سوخت کم خودرو را حرکت ندهید


در باک سوخت خودرو وسیله‌ای وجود دارد که پمپ سوخت نامیده می‌شود. این پمپ‌ بنزین را از باک به موتور می‌فرستد. پمپ سوخت به منظور خنک و روان ماندن به بنزین متکی است.

سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۰

همه آنچه که درباره استفاده از ضدیخ باید بدانید


با توجه به شروع فصل زمستان یکی از کالاهایی که مورد تقاضای دارندگان خودرو قرار می گیرد، مایعات خنک کننده موتور است که در بازار اصطلاحاً با عنوان ضدیخ شناخته می شود.

شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۱

نکاتی برای خرید ماشین کارکرده


مراقب باشید که کارکرد خودرو واقعی باشد البته متاسفانه با وجود روش‌های دستکاری پیشرفته فهم این مورد بسیار دشوار است اما این را بدانید که خودروهایی که بالای ۲۰ هزار کیلومتر کارکرد دارند عموما برای مصارف شخصی مناسب نیستند.

دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۲

راهکار هایی برای جلوگیری از سرقت خودرو


یکی از مواردی که برای پیشگری از وقوع سرقت و همچنین کشف خودرو در حال دنبال کردن آن هستیم نصب جی پی اس بر روی خودروها است که با این اقدام شاهد انقلابی در حوزه خودروهای سرقتی خواهیم بود.

دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۶

نکاتی مهم در مورد رانندگی در هوای بارانی


  آموزش رانندگی در باران و جاده های خیس و لغزنده موضوع امروز ما خواهد بود. موضوع و عنوان بسیار مهم و البته کاربردی که چه بسا از میان هزاران نفری که سالانه جان خود را در جاده های لغزنده از دست می دهند

دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۹:۲۳

دلیل تابش شدید نور از شیشه جلو خودرو و راه حل آن


اگر بیش از دو ثانیه راننده نتواند به حالت عادی بازگردد، احتمال تصادف به‌خصوص در ترافیک، بسیار بالا خواهد بود؛ بنابراین اقدام برای جلوگیری از این اتفاق، به‌خصوص در روزهای آفتابی یا در شب باید جزو اولویت‌های راننده باشد

چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۸:۵۱

اهمیت بیمه بدنه خودرو هنگام تصادف


خریداران خودرو باید در وهله اول خرید، خودروی خود را به بیمه بدنه و شخص ثالث مجهز کنند. البته گرچه بیمه بدنه از جمله بیمه های غیر اجباری است، اما هنگام تصادف از جمله مهمترین و کاراترین راه های پرداخت هزینه های وارد شده خواهد بود، چه خود شما مقصر باشید و چه خودروی مقابل. 

دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۱

خلافی موتور سیکلت / آموزش پرداخت و اخذ تخفیف


ابتدا یکی از مشکلات موجود در زمینه خلافی موتور سیکلت آن دسته از این دستگاه‌ها هستند که حتی اقدام به تعویض پلاک خود نکرده‌اند و کماکان با پلاک‌های قدیمی اقدام به استفاده از این وسیله نقلیه می‌کنند!

شنبه ۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۱

کلیه حقوق سایت محفوظ است . استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
کلیه حقوق سایت برای سایت ماشین نیوز محفوظ است . استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است