اگر می‌خواهید رنگ خودرویتان را تغییر دهید، بخوانید


آمارها نشان می‌دهد رنگ ‏قرمز برای خودرو، سبب تصادف بیشتر می‌شود و احتمال این‌که توجه پلیس راه را بیش از ‏بقیه خودروها جلب کند، زیادتر است.

شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۸:۵۴

برای خرید خودرو دست دوم به چه نکاتی توجه کنیم؟


به دلیل فراوانی لوازم یدکی و فروش بهتر در بازار دست دوم، اگر امسال می خواهید خرید کنید مدل های ۹۵ و ۹۶ را انتخاب کنید. اگر هم دنبال خودرویی با عمر بالاتر هستید بهتر است موارد زیر را کامل مورد بررسی قرار دهید.

شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۷:۲۷

مدارک مورد نیاز برای اعتراض به جرایم رانندگی


رییس مرکز اجرائیات پلیس راهور ناجا افزود: بر این اساس در مرحله اول رسیدگی غیرحضوری در واحدهای پلیس +۱۰ انجام می‌شود و در مرحله بعدی در صورت درخواست مجدد اعتراض، متقاضی باید به واحدهای رسیدگی به تخلفات رانندگی در سراسر کشور مراجعه کند.

شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۸

آموزش عکاسی از خوردو /تصاویر


قوانین عکاسی برای خودروهای ارزان‌قیمت تا خودروهای لوکس و میلیاردی یکسان هستند.

چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۸:۵۹

بررسی های‎ فنی خودرو قبل از یک سفر زمستانی


چک کردن میزان باد لاستیکها و کیفیت لاستیک که آیا آجهای آن به اندازه کافی می باشد (که در صورت لزوم بهتر است توسط متخصصین این امر و تعمیرگاههای مربوطه بررسی گردد)

سه شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۳

بهترین روش برای گرم کردن خودرو در هوای سرد


بسیاری از متخصصان خودرو عنوان می‌کنند روشن نگه‌داشتن موتور به بهانه گرم شدن و افزایش عملکرد خودرو، باور اشتباهی است و به خودرو آسیب می‌رساند.

یکشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۹:۴۰

آموزش استارت خودرو در هنگام خرابی پمپ سوخت


همیشه به این نکته توجه داشته باشید که اجازه ندهید باک خودرو خالی شوید. با کم شدن بنزین در باک، به پمپ سوخت فشار بیش‌تری برای رساندن سوخت به موتور وارد می‌شود و گرم می‌شود.

یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۹

مهم‌ترین نکات در مورد گرم کردن خودرو در هوای سرد!


باید بدانید که روشن نگه داشتن موتور خودرو در هوای سرد زمستانی آن هم برای چند دقیقه طولانی نه تنها سودمند نیست بلکه ضرر متنابهی در بلند مدت به آن وارد خواهد کرد و هزینه‌های گزافی را به دوش شما خواهد گذاشت که قطعا شما نیز به دنبال این اتفاق نیستید!

شنبه ۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۶

اتفاقاتی که باعث خرابی موتور می شود


اگر موتور خودرو شما سالم بوده و عملکرد آن دچار مشکل نشده نیز باید توجه کنید که نکاتی که در ادامه به آن اشاره می‌شود عملا نکاتی است که به روان ماندن عملکردش کمک کرده و شما را برای داشتن یک خودروی بی نقص کمک می‌کند.

چهارشنبه ۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۵

پنج عمل ویرانگر موتور خودرو را بشناسید


داغ‌ شدن بیش از حد موتور، یک علامت رایج کم‌بودن مایع خنک‌کننده در خودروی شماست. هرگز با خودرویی که دمای آن درحال بالارفتن است رانندگی نکنید زیرا خطر نابودی موتور را به دنبال دارد.

چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۹

کلیه حقوق سایت محفوظ است . استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
کلیه حقوق سایت برای سایت ماشین نیوز محفوظ است . استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است