نکات مهم نگهداری خودرو در فصل گرم


روغن خون حیات‌بخش خودروی شماست. روغن قطعات سختکوش موتور را روان و خنک نگه می‌دارد.

سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۸:۳۳

راهنمای خرید دوچرخه، برای گشت‌و‌گذار بهاری


شما برای انتخاب و خرید دوچرخه مورد نیاز خود که یکی از مهمترین وسایل سفر زمینی است، ابتدا باید نیاز‌ها و ترجیحات خود را درنظر بگیرید.

شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۲

با این کارها خودروی خود را آماده بهار کنید


گرم شدن هوا، نوید مسافرت‌های بیشتر و گشت و گذار در طبیعت را می‌دهد و برای حفظ سلامت خودمان هم که شده باید نگاهی به وضعیت خودرو داشته باشیم و آن را برای مسافرت‌های بهاری آماده کنیم.

شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۳

همه روش‌های ساده برای تشخیص خرابی ترمز خودرو


تشخیص خرابی ترمز خودرو برای بسیاری از افراد به یک مشکل بزرگ تبدیل شده است که به دلیل عدم آشنایی به این موضوع منجر به خسارت‌های قابل توجهی می‌شود .

چهارشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۴

اقداماتی که در هنگام بریدن ترمز باید انجام دهیم


ترمز نگرفتن دلایل مختلفی در خودرو دارد که از جمله آن عدم رسیدگی به نگهداری و تعویض قطعات ترمز خودرو است که از اصلی‌ترین موارد آن روغن ترمز است که علیرغم تاکید بسیار زیاد برای چک کردن، بازهم دیده می‌شود.

یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۲

اقداماتی ساده برای افزایش عمر باتری خودرو


یکی از بهترین و ساده‌ترین کارهایی که باید توسط صاحب خودرو انجام شود این است که به طور مستمر، خوردگی‌ها و جرم‌های موجود در اطراف قطب‌های مثبت و منفی باتری را تمیز کند! قطعا این کثیفی‌ها را روی باتری دیده‌اید ولی سوال اینجاست که چرا فکر می‌کنید که کثیفی‌ها طبیعی است؟

جمعه ۱۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۵

روش‌های محافظت از خودرو چیست؟


یک صاحب خودرو می‌تواند با انجام برخی فعالیت‌های مثبت عمر مفید خودروی خود را تا دو برابر افزایش دهد و گاهی با برخی فعالیت‌های غلط عمر یک خودرو به نصف کاهش پیدا می‌کند

یکشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۹:۳۸

دلایل رایج برای روشن نشدن اتومبیل‌تان


ممکن است بدلیل مشغله‌های کاری و روزمره فراموش کنید که آخرین بار چه زمانی سوخت گیری کرده‌اید و متوجه پایین بودن آمپر بنزین‌تان نباشید. پس اولین موردی که باید چک کنید آمپر نشان دهنده میزان بنزین خودرویتان هست. به همین سادگی!

شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۹:۴۰

نکاتی در مورد رانندگی در آفرود مسیرهای آبی


اگر در آب گرفتار شدید، ابتدا باید آرامش خود را حفظ کنید. اگر خودرو از حرکت بازماند؛ اما غرق نشد، قدم بعدی را باید با خون‌سردی بردارید.

چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۶

روش‌های جلوگیری از بوی بد خودرو


بوی بد خودرو معمولا به دلایل مختلفی در خودرو رخ می‌دهد و لزوما یک اتفاق خاص برای آن ذکر نمی‌شود ولی بدیهی است که سهل انگاری صاحب خودرو و عدم توجه به نظافت خودرو مهم‌ترین دلیلی است که برای این مشکل ذکر می‌شود .

دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۵

کلیه حقوق سایت محفوظ است . استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
کلیه حقوق سایت برای سایت ماشین نیوز محفوظ است . استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است