آیا خودروهای صفر نیاز به کارشناسی ندارند؟


خرید خودروهای صفر این روزها که بازار با یک افت قابل توجه روبرو شده، افزایش یافته و اندک معاملات این بازار در بسیاری از خودروها متعلق به این خودروهاست ولی یکی از مشکلات این نوع از ماشین‌ها عدم توجه مشتریان به مساله کارشناسی ویژه آن است.

یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۹:۱۹

خودروهای برقی بهترند یا بنزینی؟


اگرچه خودروهای برقی، مزیت‌های زیادی نسبت به این نوع از خودروها دارند اما هنوز، راه بسیار زیادی را باید پیش بروند تا به مردم ثابت کنند که بهتر از خودروهای بنزینی و دیزل هستند.

دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۲

چگونه آب کمتری برای شستن موتورمان مصرف کنیم؟


اگرچه هیچ راه‌حل کامل و جامعی برای این کار وجود ندارد اما می‌توان یک‌راه میانه و قابل‌قبول را پیشنهاد کرد: شما برای شستن موتورتان، می‌توانید از سیستم دو سطلی برای تمیزکاری استفاده کنید!

چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۳

تعمیرکار خوب را چطور تشخیص بدهیم؟


ماجرا این است که وقتی یک تعمیرکار به خود و به مغازه‌اش اهمیت می‌دهد، صددرصد به خودروی شما هم اهمیت می‌دهد و کارش را با دقت و تمیزی و وسواس انجام می‌دهد.

چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۹:۰۳

چگونه هزینه نگهداری از خودرو را پایین بیاوریم؟


یکی از مهم‌ترین موارد در خودرو، لاستیک‌هایش است. اگر به لاستیک‌های خودرو برسید و مواظبشان باشید، از یکی از اساسی‌ترین خرج‌های خودرو جلو افتاده‌اید.

سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۹:۴۰

کدام خودروها را بیشتر می‌دزدند؟


به عقیده بسیاری از کارشناسان فعال در حوزه خودرو، این گزارش می‌تواند نشان‌دهنده ایمنی و مقاومت خودروهای مربوطه در برابر سرقت دزدان باشد و از طرفی دیگر علاقه‌مندی و تمایل بیشتر سارقان خودرو به آنها را نشان دهد .

جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

برای رمزگشایی کارت سوخت به کجا مراجعه کنیم؟


طبق اعلام شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی از تاریخ بیستم مردادماه، سوخت‌رسانی تنها با کارت هوشمند سوخت با اولویت در کلان‌شهرهای تهران، کرج، تبریز و اصفهان اجرایی می‌شود

شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۱

سریع‌ترین شاسی‌بلند‌های سال ۲۰۱۹/تصاویر


خریداران معمولا به موضوع قدرت و میزان اسب بخار خودرو در هنگام خرید آنچنان که باید توجه نمی‌کنند، اما آن دسته از مشتریانی که قصد خرید یک خودرو لوکس را دارند باید به سطح سواری آن نیز توجه کنند.

شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۹:۳۶

دلایل داغ شدن بیش از حد موتور خودرو چیست ?


داغ شدن بیش از حد موتور آسیب‌های بسیاری را به موتور خودرو وارد می‌نماید و مهم‌ترین آسیب آن به سرسیلندرها و سوپاپ‌ها وارد می‌شود و ممکن است هزینه های زیادی را به همراه داشته باشد.

چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۳

تعمیر و نگه‌داری خودرو الکتریکی چگونه است؟


ممکن است خودروهای الکتریکی هنوزهم قیمت خریدشان بیشتری از نمونه‌های بنزینی باشد؛ اما با توجه به شارژ خانگی مقرون‌به‌صرفه، به‌طور کلی کم‌خرج‌تر هستند.

یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۳

کلیه حقوق سایت محفوظ است . استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
کلیه حقوق سایت برای سایت ماشین نیوز محفوظ است . استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است