- ماشین نیوز - http://www.mashinnews.com -

ممنوعیت تردد از روز شنبه در ورودی‌های مازندران

به گزارش ماشین نیوز ؛رحیم باقری امروز درباره جزئیات اعمال محدودیت‌های تردد در شهرهای مازندران اظهار کرد:  تردد تمامی خودروها با پلاک غیربومی در شهرهای استان مازندران ممنوع است و در صورت مشاهده ماموران پلیس موظف به اعمال قانون هستند.

وی با اشاره به اجرای ممنوعیت تردد از روز شنبه یکم آذر ماه امسال در ورودی‌های شهرهای مازندران، افزود: از روز شنبه در تمام ورودی‌های شهرهای مازندران از تردد خودروهای شخصی غیربومی درون شهرها جلوگیری می‌شود.

 سرپرست پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران با اعلام اینکه شهرهای ساری، آمل و بهشهر دارای وضعیت قرمز و بقیه شهرهای استان در وضعیت نارنجی هستند، اضافه کرد: تمامی کارکنان دولت با  ارائه کارت شناسایی و معرفی‌نامه از روسالی ادارات اجازه ورود به محل کار و یا سکونت خود را دارند.

این مسؤول ادامه داد: افرادی که بیمار هستند و یا نوبت عمل دارند و یا افرادی که باید در دادگاه حضور پیدا کنند باید مدارک خود را ارائه دهند.

باقری با بیان اینکه تردد وسایل نقلیه عمومی طبق روال سابق است، تصریح کرد: شهروندانی که قصد استفاده از وسیله نقلیه عمومی دارند هیچ محدودیتی در این زمینه وجود نداد.

 

منبع: فارس