کد خبر: 74061 ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۴

مدل S پر گزینه و پرآپشن‌ترین مدل ریو است و به همین دلیل در آن شاهد صفحه نمایش ۷ اینچی هستیم که سیستم‌های کارپلی اپل اتو اندروید هماهنگی دارد.

کیا اعلام کرده کرده که مدل‌های ۲۰۱۹ ریو تغییرات چشم‌گیری را در پیش خواهند داشت و دیگر با سامانه انتقال قدرت  ۶ سرعته دستی ارائه نخواهند شد.

به گزارش ماشین نیوز ،  از این پس تمامی مشتریان ریو با سامانه انتقال قدرت ۶ سرعته خودکار (اتوماتیک) سر و کار خواهند داشت که از پس با مدل ۲۰۱۹ در نمایندگی‌های فروش کیا در کشورهایی مانند آمریکا به فروش خواهد رسید.

کیا ریو 2019 تغییر می‌کند

با این حساب مدل‌های ۲۰۱۹ ریو با یک گیربکس خودکار در سطح استاندارد در کشور آمریکا با قیمت ۱۶هزارو ۱۶۵ دلار مله فروش می‌رسد که ۱۴۰۰ دلار از یک مدل دستی در سطح پایه گرانتر است.

کیا ریو 2019 تغییر می‌کند

در حالی که ریو به گیربکس خودکار مجهز می‌شود، از تریم EX خداحافظی خواهد کرد.

مدل S پر گزینه و پرآپشن‌ترین مدل ریو است و به همین دلیل در آن شاهد صفحه نمایش ۷ اینچی هستیم که سیستم‌های کارپلی اپل اتو اندروید هماهنگی دارد. خریداران با خرج ۸۰۰ دلار بیشتر می‌توانند از سیستم ترمز اضطراری هوشمند نیز بهره برند.

کیا ریو 2019 تغییر می‌کند

قیمت این نسخه در مدل سدان و هاچبک به ترتیب برابر با ۱۶۹۹۵ و ۱۷۲۹۵ دلار بوده و نسبت به سال قبل تغییر چندانی را نشان نمی‌دهد.

کیا ریو 2019 تغییر می‌کند

 

منبع:عصرایران 

 


لینک کوتاه : http://www.mashinnews.com/?p=74061
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

کلیه حقوق سایت محفوظ است . استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
کلیه حقوق سایت برای سایت ماشین نیوز محفوظ است . استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است