کد خبر: 77081 ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۳

گفته می شود یکه زارع مدیرعامل ایران خودرو به دلایل کارشناسی و اقتصادی با ایجاد انحصار برای این شرکت در حوزه خودروسازی کشورمخالف بوده وبا تسلط آن بر بزرگترین مجموعه خودروسازی کشور همراهی نمی کند.

بر اساس اطلاعات دریافت شده از منابع کاملا موثق،  یکی از شرکتهای بسیار بزرگ قطعه ساز خودروئی پس از معرفی مدیرعامل جدید سایپا ضمن تامین گسترده و بدون محدودیت قطعات مورد نیاز این شرکت،موانع وچالشهای غیر قابل توجیهی را برای تامین قطعات مورد نیاز شرکت ایران خودرو اعمال کرده است.

به گزارش ماشین نیوز ، این شرکت تامین کننده اصلی قطعات مورد نیاز دو خودروساز بزرگ کشور بوده وحاشیه های زیادی را نیز تاکنون در بخش خودروئی کشور ایجاد نموده است.

یکی از مالکین اصلی این شرکت قطعه ساز در جلسه ای خصوصی گفته است: با عدم تامین قطعات مورد نیاز ایران خودرو در شرایط به هم ریختگی کنونی در بازار، بزودی فاصله معنا داری میان تولیدات این شرکت با سایپا بوجود می اید و شکل گیری این وضعیت موجب خواهد شد که حداکثر تا نیمه اول اسفندماه، یکه زارع مدیرعامل ایران خودرو برکنار شود.

وی در این جلسه مدعی شده که اجرای این پروژه با هماهنگی چند نفر از مدیران عالی یکی از دستگاههای ذیربط در بخش صنعتی که اخیرا منصوب شده اند در حال پیگیری است.

این شرکت قطعه ساز که به صورت غیر قابل توجیه، تامین بیش از ۵۰ درصد از قطعات مورد نیاز دو خودروساز بزرگ کشور را برعهده دارد سالهاست که بدنبال خرید سهام ایران خودرو و بدست گرفتن مدیریت بزرگترین خودروساز کشور است.

گفته می شود یکه زارع مدیرعامل ایران خودرو به دلایل کارشناسی و اقتصادی با ایجاد انحصار برای این شرکت در حوزه خودروسازی کشورمخالف بوده وبا تسلط آن بر بزرگترین مجموعه خودروسازی کشور همراهی نمی کند.

همچنین بنا بر گزارش های رسیده به تحریریه سایت مدآرا؛ اخبار متواتر رسانه ای که هیچگاه نیز تکذیب نشده حاکی است که مالکان این شرکت قطعه ساز، دارای تابعیت دوگانه می باشند.

 

منبع:  خبری مدآرا  


لینک کوتاه : http://www.mashinnews.com/?p=77081
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

کلیه حقوق سایت محفوظ است . استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
کلیه حقوق سایت برای سایت ماشین نیوز محفوظ است . استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است