کد خبر: 77949 ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۶

ه گفته سرهنگ قاسیمان رئیس پلیس ترافیک شهری راهور ناجا در مرحله اول پس از وقوع تصادف افراد درگیر در تصادف ملزم به جمع آوری ضایعات هستند و پس از آن در درون شهرها، شهرداری‌ها و در خارج از شهرها، وزارت راه مسئول جمع‌آوری این ضایعات است.

در حال رفتن به محل کار و یا منزل هستید ترافیک خیابان کلافه کننده است و خودروها به آرامی حرکت می کنند.

به گزارش ماشین نیوز ، برای مسیری که هر روز ۱۰ دقیقه زمان می برد تا از آن رد شوید ۳۰ دقیقه  معطل شده اید و حالا زمانی که به منشاء ترافیک می رسید می بینید که ریختن شیشه های خرد شده چراغ های خودروهایی که ساعت ها  پیش در این مکان تصادف کرده اند و تلاش خودروهای عبوری برای اینکه از روی این شیشه ها رد نشوند  باعث بروز چنین ترافیکی شده است .

 این صحنه ای است که بسیاری از ما در هنگام رانندگی با آن مواجه شده و احتمالا نیز از دیدن بی مبالاتی رانندگانی که حتی به خود زحمت ندادند که ضایعات خودروی تصادفی خود را از خیابان جمع کنند ناراحت شده ایم.

بد نیست تا رانندگان در زمان بروز تصادف های خسارتی که عمدتا  در شهر ها به وقوع می پیوند تلاش کنند تا ضایعات خودرو خصوصا شیشه های ریخته شده در روی زمین را جمع کنند تا علاوه بر بروز خسارت برای خودروهای عبوری در نقش  اجتماعی خود را نیز در شهر ایفاء کند . باور کنید با همین کارهای کوچک می توان تبدیل به جامعه پیشرفته شده و رضایت مندی را افزایش داد.

در پایان یادآور می شود به گفته سرهنگ قاسیمان رئیس پلیس ترافیک شهری راهور ناجا در مرحله اول پس از وقوع تصادف افراد درگیر در تصادف ملزم به جمع آوری ضایعات هستند و پس از آن در درون شهرها، شهرداری‌ها و در خارج از شهرها، وزارت راه مسئول جمع‌آوری این ضایعات است.

 

منبع:عصر ایران

 


لینک کوتاه : http://www.mashinnews.com/?p=77949
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

کلیه حقوق سایت محفوظ است . استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
کلیه حقوق سایت برای سایت ماشین نیوز محفوظ است . استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است