کد خبر: 79446 ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۹:۱۲

فروش فراری در چین، هنگ‌کنگ و تایوان فوق‌العاده بوده و افزایش ۲/ ۷۹ درصدی را بر جای گذاشته است. درآمد این شرکت نیز در سه‌ماهه نخست سال‌جاری با افزایش فروش قطعات و پیشرانه‌ها بیش از پیش بهبود یافته است

شرکت فراری سه‌ماهه نخست سال‌جاری فروش دو هزار و ۶۱۰ دستگاهی داشته است که ۴۸۲ دستگاه بیشتر از بازه زمانی مشابه در سال ۲۰۱۸ بوده و نشان‌دهنده افزایش قابل‌توجه ۲۳ درصدی در فروش این خودروساز لوکس است.

به گزارش ماشین نیوز ، البته مهم‌ترین خودرویی که بر افزایش فروش فراری تاثیر گذاشته ارزان‌ترین محصول این برند یعنی «پورتوفینو» است.

فروش کلی محصولات هشت سیلندر فراری رشد ۶/ ۳۰ درصدی داشته درحالی‌که محصولات ۱۲ سیلندر نیز رشد ۱/ ۴ درصدی را تجربه کرده‌اند. در تمامی بازارها نیز رشد قابل‌توجه فروش فراری گزارش شده است.

فروش این خودروساز در آمریکا رشد ۵/ ۲۶ درصدی داشته درحالی‌که افزایش فروش فراری در منطقه اروپا، خاورمیانه و آفریقا برابر با ۶/ ۹ درصد بوده است. منطقه آسیا-اقیانوسیه نیز رشد ۳/ ۲۹ درصدی فروش را شاهد بوده است.

فروش فراری در چین، هنگ‌کنگ و تایوان فوق‌العاده بوده و افزایش ۲/ ۷۹ درصدی را بر جای گذاشته است. درآمد این شرکت نیز در سه‌ماهه نخست سال‌جاری با افزایش فروش قطعات و پیشرانه‌ها بیش از پیش بهبود یافته است؛ به‌طوری‌که درآمد خالص این برند در این بازه زمانی افزایش ۹۴۰ میلیون یورویی یا به‌عبارتی ۱/ ۱۳ درصدی داشته است.

 

منبع:دنیای اقتصاد 

 


لینک کوتاه : http://www.mashinnews.com/?p=79446
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

کلیه حقوق سایت محفوظ است . استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
کلیه حقوق سایت برای سایت ماشین نیوز محفوظ است . استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است