کد خبر: 80784 ۱۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۵

فضای بار دست‌ساز دارای تزیین چوبی و سیستم تعلیق بادی دوسطحی با قابلیت تنظیم و تعدادی از تجهیزات پیشرفته باعث می‌شود وانت بی‌ام‌و X7 ترکیبی ایده‌آل برای کاربردهای متنوع روزانه و حتی بیشتر از آن باشد.

کارآموزان بی‌ام‌و در پروژه‌ای ۱۰ ماهه توانستند خودرو X7 را به وانت تبدیل کنند. البته، این خودرو قرار نیست به مرحله‌ی تولید برسد.

BMW X7 Pickup Truck / وانت مفهومی بی ام و x7

فضای بار دست‌ساز دارای تزیین چوبی و سیستم تعلیق بادی دوسطحی با قابلیت تنظیم و تعدادی از تجهیزات پیشرفته باعث می‌شود وانت بی‌ام‌و X7 ترکیبی ایده‌آل برای کاربردهای متنوع روزانه و حتی بیشتر از آن باشد. حضور بی‌ام‌و F 850 ​​GS در فضای بار این وانت تبدیل‌یافته را کامل می‌کند.

BMW X7 Pickup Truck / وانت مفهومی بی ام و x7

میلاگروس کاینا آندره، عضو هیئت‌مدیره بی‌ام‌و گفت:از همکاری بین مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای گروه بی‌ام‌و و بخش‌های ساخت خودرو مفهومی و فناوری خوشحالم که به این استعدادهای جوان اجازه می‌دهد توانایی خود را با چنین پروژه‌ی فوق‌العاده‌ای اثبات کنند.

BMW X7 Pickup Truck / وانت مفهومی بی ام و x7

وانت بی‌ام‌و X7 فضای بار زیبایی دارد که طول آن از ۱۴۰ سانتی‌متر (در حالت بسته) تا ۲۰۰ سانتی‌متر (در حالت باز) متفاوت خواهد بود. با استفاده از فیبرکربن پلیمری تقویت‌شده (CFRP) روی سقف و درهای عقب و در قسمت بارگیری، وزن خودرو درمقایسه‌با مدل تولیدی تا ۲۰۰ کیلوگرم کاهش یافته است؛ در حالی که طول این خودرو مفهومی حدود ۱۰ سانتی‌متر بزرگ‌تر از X7 است.

پروژه‌ی وانت مفهومی بی‌ام‌و X7 از روکش‌های دست‌ساز چوب ساج و اجزای پاراپتی برای فضای بار بهره می‌برد و دستگیره‌ها و نوارهای تزیینی از قطعات پرسی SLS 3D ساخته شده‌اند. همچنین، ترکیبی منحصربه‌فرد از چوب ساج عسلی و رنگ آبی متالیک وجود دارد و رنگ سرمه‌ای منحصربه‌فردی که در معرض نورخورشید، نمای جالبی ایجاد می‌کند.

BMW X7 Pickup Truck / وانت مفهومی بی ام و x7

تنها ۱۰ ماه طول کشید تا ۱۲ نفر از کارآموزان بخش‌های مکانیک خودرو و بدنه و مکاترونیک خودرو و ساخت مدل فنی توانستند این خودرو مفهومی را به‌طور کامل عملیاتی و آن را به خودرو جاده‌ای با کیفیت مدل نمایشگاهی تبدیل کنند. گفتنی است بی‌ام‌و اعلام کرد قصد ندارد این مدل مفهومی را تولید کند.


لینک کوتاه : http://www.mashinnews.com/?p=80784
به اشتراک بگذارید:
نظرات کاربران :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)

کلیه حقوق سایت محفوظ است . استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
کلیه حقوق سایت برای سایت ماشین نیوز محفوظ است . استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است