پایان خودروهای ناقص در شرکت سایپاسیتروئن
کد خبر: ۱۰۵۳۳ | تاریخ انتشار : ۲۶-۰۵-۱۴۰۱ - ۱۴:۳۷ | نسخه چاپی نسخه چاپی

با همت و تلاش کارگران و کارکنان شرکت سایپاسیتروئن، از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۱۵ هزار و ۶۰۰ دستگاه خودروی ناقص در این شرکت تکمیل و تجاری سازی شده است و برای اولین بار در طی سال های اخیر، خودروهای ناقص در شرکت وجود ندارد.

به گزارش ماشین نیوز ؛مهدی صادقی با اعلام این خبر اظهار داشت: با دستور مدیریت ارشد گروه و حمایت مدیرعامل شرکت سایپاسیتروئن و همچنین تلاش‌های بی‌شائبه تمام کاکنان شرکت سایپا سیتروئن، علاوه بر تکمیل ۱۵ هزار و ۶۰۰ دستگاه خودرو ناقص، بیش از ۲۹ هزار دستگاه خودرو تولید به صورت عبور مستقیم و بدون کسری نیز در چهارماهه ابتدای سال انجام شده است که علاوه بر تأثیر مستقیم بر کیفیت محصول نهایی، در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشد ۵۰ درصدی داشته است.

معاون زنجیره تأمین سایپاسیتروئن در رابطه با افزایش رضایتمندی مشتریان حضوری نیز خاطر نشان کرد: این شرکت با کاهش زمان انتظار تحویل خودرو به متقاضیان و افزایش ظرفیت در بخش مشتری حضوری توانسته است درسال جاری بیش از ۴ هزار و ۷۰۰ دستگاه خودرو را به صورت حضوری به مشتریان عزیز تحویل دهد.

او در پایان ضمن تشکر از تمام همکاران این شرکت، ابراز امیدواری کرد که روند تولید و جلوگیری از انباشت خودروهای ناقص ادامه‌دار باشد.

برچسب ها:, , ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=10533

دیدگاه شما

آخرین اخبار