عملکرد تحسین‌برانگیز ایران‌خودرو در حذف خودرو ناقص
کد خبر: ۱۱۲۷۴ | تاریخ انتشار : ۰۶-۰۶-۱۴۰۱ - ۱۳:۲۸ | نسخه چاپی نسخه چاپی

نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به وعده مدیرعامل ایران خودرو مبنی بر حذف خودرو ناقص از فرآیند تولید، ضمن تحسین عملی شدن این وعده گفت: هنوز نارضایتی‌هایی در میان مردم وجود دارد، اما این خودروساز فعالیت‌ها را به خوبی آغاز کرده‌است که باید با سرعت بخشی به اقدامات، پاسخ‌گوی نیاز مردم باشد.

به گزارش ماشین نیوز ؛معصومه پاشایی بهرام در حاشیه بازدید از نمایشگاه تحول صنعت خودرو، با تاکید بر این‌که انتظار جامعه فراتر از وضعیت موجود است، گفت: با توجه به شرایط گذشته، ایران‌خودرو پیشرفت خوبی داشته به ویژه در حوزه خودروهای برقی که به دلیل مسایل زیست محیطی نیاز ما بیش‌تر از کشورهای اروپایی است و امیدواریم محصول تارا برقی به زودی به چرخه تولید اضافه شود.
عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، با بیان این‌که پلتفرم‌ و محصولات ایران‌خودرو قابل قبول است به‌طوری‌که می‌توانند چهره خیابان‌ها را تغییر دهند، گفت: بازار داخلی نیازمند خودروهای اقتصادی است که باید دارای استانداردهای ۸۵ گانه، زیبایی و ایمنی لازم باشد و آسایش مناسبی را برای مردم فراهم کند.
پاشایی‌بهرام افزود: امیدواریم خروج برخی خودروها از خط تولید عاملی باشد تا خودروسازان تشویق به تولید خودروهای قابل قبول شوند و محصولاتی در شان مردم وارد بازار کنند.
وی با اشاره به نمایش سیر تطور صنعت خودرو در نمایشگاه تحول صنعت خودرو، گفت: با دیدن این روند و سیر تحول، می‌توان نمره خوبی به ایران‌خودرو داد، هرچند هنوز با انتظارات فاصله دارد.

برچسب ها: ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=11274

دیدگاه شما

آخرین اخبار