ماشین نیوز

کد خبر: ۱۳۰۶۰ | تاریخ انتشار : ۰۷-۰۷-۱۴۰۱ - ۷:۴۷ | نسخه چاپی نسخه چاپی

مدیرعامل گروه فنرسازی زر از افزایش تناژ تولید و فروش این شرکت در شش ماهه اول سال ۱۴۰۱ نسبت به دوره مشابه سال قبل خبر داد.

به گزارش ماشین نیوز ؛فرشید الوند گفت: شرکت فنرسازی زر در شش ماهه اول سال جاری، موفق به ثبت رکورد تولید و فروش به میزان ۴ هزار و ۶۷۰ تن معادل ۲۷۲ هزار و ۷۳۳ عدد فنر شد که این آمار در مدت مشابه سال گذشته ۳ هزار و ۴۶۰ تن معادل ۱۹۵ هزار و ۸۳۶ عدد فنر بوده و نسبت به مدت مشابه سال قبل از نظر تناژی ۳۵ درصد و از نظر تعدادی ۳۹ درصد رشد داشته است.

الوند با اشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۱ از سوی مقام معظم رهبری به نام سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین و همچنین سیاست کلی مدیریت ارشد گروه خودروسازی سایپا مبنی بر افزایش تولید بهره ور عنوان کرد: این شرکت علی‌رغم تمام محدودیت‌های جنگ اقتصادی تحمیل شده به اقتصاد و صنعت کشور، در سایه برنامه ریزی دقیق و همت نیروی انسانی پرتلاش، متعهد و متخصص شرکت در افزایش تولید و فروش به این مهم دست یافت.

او در خصوص افزایش تناژ فروش نسبت به مدت مشابه سال قبل تصریح کرد: فروش انجام شده در همین مدت در سال جاری ۴ هزار و ۳۰۹ تن است که این آمار در زمان مشابه سال گذشته ۳ هزار و ۱۵۹ تن بوده که رشد ۳۷ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال قبل نشان می‌دهد.

مدیرعامل گروه فنرسازی زر در خصوص اهداف این شرکت برای سال جاری و آینده افزود: راه اندازی خط جدید پارابولیک و عملیات حرارتی که موجب افزایش تولید و توسعه بازارهای جدید داخلی و بین المللی می‌شود،‌ کنترل و کاهش هزینه های تولید به منظور کاهش بهای تمام شده محصولات، توسعه استاندارد‌ها، تامین انتظارات قانونی ذی نفعان اصلی شرکت، توسعه روابط اقتصادی با خودروسازان داخلی و صنعت ریلی کشور، تمرکز بر رشد و بهره‌وری نیروی انسانی در گروه فنرسازی زر از جمله اهداف با اهمیت این شرکت در سال جاری است.

شایان ذکر است گروه فنرسازی زر یکی از شرکت های زیر مجموعه گروه خودروسازی سایپا است که در سه سایت تهران، گلپایگان و زاهدان در زمینه تولید انواع فنرهای خودروهای سنگین، تجاری، سبک و حوزه ریلی فعالیت دارد.

........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=13060

دیدگاه شما

( الزامی )

(الزامی)

آخرین اخبار