تشکیل کمیته ویژه عارضه‌یابی و ارتقای کیفیت قطعات خودرو
کد خبر: ۱۹۳۵ | تاریخ انتشار : ۲۷-۱۱-۱۴۰۰ - ۱۴:۴۲ | نسخه چاپی نسخه چاپی

در راستای تحقق منویات رهبری و برای تقویت رویکردهای ارتقای کیفیت محصولات ایران خودرو، نشست هم اندیشی و عارضه یابی کیفی قطعات خودرو با حضور سازندگان شبکه تامین در شرکت ساپکو برگزار شد.

به گزارش ماشین نیوز ؛ عادل پیرمحمدی در این نشست با اشاره به ضرورت تحقق و اجرای منویات مقام معظم رهبری در خصوص افزایش کیفیت قطعات و مجموعه‌های خودرو، جلب رضایت مشتریان و مصرف کنندگان را از جمله اصلی‌ترین رویکردهای مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو برای تحقق این امر خطیر عنوان کرد و گفت: ضرورت استفاده از ابزارهای کیفی علاوه بر افزایش کیفیت محصول، کاهش هزینه‌های خدمات پس از فروش و بهبود تصویر ذهنی مصرف کنندگان از برند و محصولات گروه صنعتی ایران خودرو را نیز در پی خواهد داشت و اخذ گواهینامه‌های ایزو و نظایر آن باید در عمل منجر به ارتقای کیفیت شود و با برنامه‌ریزی دقیق، موجبات ارتقای کیفیت را فراهم سازیم.

مدیرعامل شرکت ساپکو همچنین بر ضرورت تشکیل کارگروه ویژه عارضه‌یابی و ارتقای کیفیت قطعات به منظور پیگیری و کاهش موارد کیفی در قالب جلسات هفتگی تاکید کرد و گفت: از کمیته ویژه عارضه‌یابی و ارتقای کیفیت قطعات خودرو انتظار می‌رود، در قالب برنامه کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت، ضمن بررسی و رفع عیوب کیفی قطعات خدمات پس از فروش، در راستای افزایش رضایت مشتریان گام بردارند.

پیرمحمدی گفت: باید با نظارت مستمر و صدور کارنامه کیفی برای سازندگان در قالب فرآیند مکانیزه، زمینه‌ساز افزایش کیفیت باشیم.

مدیرعامل ساپکو با اشاره به ضرورت اهتمام جدی سازندگان به مقوله کیفیت اظهار کرد: فرهنگ و وجدان کاری در کیفیت حرف اول و آخر را می‌زند و اهتمام به کیفیت باید سرلوحه عملکرد زنجیره تأمین ساپکو باشد.

برچسب ها:, , , ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=1935

دیدگاه شما

آخرین اخبار