رشد ۲۴ درصدی تولید در سایپاشیشه
کد خبر: ۱۹۷۸۷ | تاریخ انتشار : ۲۶-۱۰-۱۴۰۱ - ۱۴:۳۹ | نسخه چاپی نسخه چاپی

مدیرعامل سایپاشیشه از شکسته شدن رکورد تولید سال گذشته در مدت ۹ ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش ماشین نیوز ؛امیررضا نخعی، با اعلام این خبر گفت: شرکت سایپا شیشه به عنوان یکی از برندهای معتبر تولید کننده شیشه های ایمنی خودرو، با تأسی از شعار سال”تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین” و دستورات ابلاغی مدیریت ارشد گروه خودروسازی سایپا مبنی بر توسعه حداکثری بهره وری منابع و امکانات و با تلاش جهادی و همدلی تمامی کارکنان این شرکت و اجرای دقیق برنامه های استراتژیک سازمان، در آذر ماه سال جاری توانست با تولید۳۰ هزار و ۵۹۵ ست همگن بیشترین تولید ماهیانه در طول ۷ سال گذشته را رقم بزند.

او افزود: این شرکت در ادامه روند افزایشی تولید، در دوم دی ماه سال جاری موفق به ثبت رکورد تولید با تیراژ ۲۳۹ هزار و ۷۷۹ ست همگن شد که بر این اساس رکورد تولید کل سال ۱۴۰۰ شکسته شد.

نخعی تاکید کرد: این آمار تولید نشان از رشد ۲۴ درصدی در ۹ ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل را دارد و بالاترین میزان تولید از سال ۱۳۹۷ تاکنون یعنی طی ۵ سال اخیر بوده است.

او اصلاح و بهبود فرآیندهای درون سازمانی و حمایت مدیریت عامل گروه را از جمله مهمترین عوامل تاثیرگذار در ثبت این رکورد عنوان کرد و گفت: حذف موانع تولید، بازنگری و بهبود در نحوه PM دستگاه ها و تجهیزات از دیگر عوامل کسب این موفقیت است.

مدیرعامل سایپاشیشه ابراز امیدواری کرد که با انجام پروژه ها و برنامه های استراتژیک تعریف شده به زودی شاهد افزایش تیراژ تولید و توسعه سبد محصولات جدید در راستای تحقق برنامه های کلان توسعه محصول گروه خودروسازی سایپا باشیم.

برچسب ها: ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=19787

دیدگاه شما

آخرین اخبار