چهارشنبه‌ها ترافیک در تهران سنگین‌تر است
کد خبر: ۲۰۳۲۸ | تاریخ انتشار : ۰۵-۱۱-۱۴۰۱ - ۱۰:۰۰ | نسخه چاپی نسخه چاپی

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران از سنگین‌تر بودن ترافیک در روزهای چهارشنبه خبر داد و گفت: حرکت در بین خطوط از الزامات رانندگی در روزهایی است که ترافیک سنگین‌تری را شاهد هستیم.

به گزارش ماشین نیوز ؛سرهنگ علی‌اصغر شریفی؛ رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور پایتخت در خصوص وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت در صبح چهارشنبه پنجم بهمن ماه ۱۴۰۱ اظهار کرد: با رصدی که امروز از معابر شهر تهران از طریق دوربین‌های کنترل ترافیک داشتیم، شاهد حجم بالای ترددها و شروع ترافیک در معابر شهر تهران به دلیل شروع فعالیت ادارات و بازگشایی مدارس در صبح امروز بودیم.

وی با بیان اینکه چهارشنبه‌ها ترافیک در تهران نسبت به روزهای دیگر سنگین‌تر است، ادامه داد: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق حوالی جنت‌آباد، شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از حدود شهید ستاری، شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح دارای ترافیک است.

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور تهران گفت: بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از نوبنیاد، بزرگراه شهید حاج قاسم‌ سلیمانی در مسیر شرق به غرب از قبل از پل صیاد، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گلها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر و آزادگان بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.

شریفی افزود: بزرگراه شهید زین‌الدین در مسیر شرق به غرب از صیاد، بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی(ع)، بزرگراه یادگار امام(ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی(ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست شاهد بار ترافیکی هستیم.

وی بیان کرد: خیابان آزادی در مسیرغرب به شرق از شهیدان و جانبازان از میدان امام رضا(ع)، مسیر جنوب به شمال نواب از نهم دی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور تهران بزرگ افزود: تیم های پلیس راهور تهران بزرگ از ابتدای صبح در تمامی تقاطع ها و معابر و میادین شهر تهران به منظور روان‌سازی و کنترل ترافیک حضور دارند و طرح جناغی‌ها به منظور نظم بخشی به بزرگراه‌ها در حال اجراست.

شریفی خاطرنشان کرد: با تردد بین خطوط علاوه بر اینکه به نظم و ترافیک عبور مرور می‌افزاید بلکه از بروز حوادث و تصادفات منجر به تغییر مسیرهای ناگهانی نیز می‌کاهد پس توصیه می‌شود در هر زمان و حین ترددها بین خطوط برانید.

منبع: تسنیم

برچسب ها: ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=20328

دیدگاه شما

آخرین اخبار