نوسازی تاکسی در تهران فعلا به صورت نقدی
کد خبر: ۲۰۳۴۰ | تاریخ انتشار : ۰۵-۱۱-۱۴۰۱ - ۱۲:۱۶ | نسخه چاپی نسخه چاپی
معاون فنی سازمان تاکسیرانی شهر تهران خبر داد:

معاون فنی سازمان تاکسیرانی شهر تهران در مورد نوسازی تاکسی‌های فرسوده در پایتخت توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش ماشین نیوز ؛علی محتشمی پور در مورد نوسازی تاکسی‌های تهران با بیان اینکه در حال حاضر تنها خودرویی که در نوسازی تاکسی از آن استفاده می‌شود سمند سورن است، گفت: در حال حاضر فقط نوسازی به شکل نقدی انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه بیش از ۲۰۰ متقاضی نوسازی تاکسی به صورت نقدی داشتیم، تصریح کرد: اطلاعات رانندگان و تاکسی‌ها برای خودروساز ارسال شده است و در فرآیند صدور پیش فاکتور هستند و تا یک ماه آینده تاکسی‌های نوسازی شده خود را دریافت می‌کنند.

معاون فنی سازمان تاکسیرانی شهر تهران در مورد نوسازی تاکسی‌ها به صورت نقدی گفت: این رانندگان بخشی از هزینه خودروی جدیدشان را از محل اسقاط تاکسی قبلی می‌پردازند و این افراد اعلام کرده‌اند که توان پرداخت مابقی هزینه تاکسی را به صورت نقدی دارند.

وی در مورد فرآیند ارائه تسهیلات بانکی برای نوسازی گفت: تسهیلات بانکی در مرحله پیگیری قرار دارد و در حال انعقاد تفاهم‌نامه با بانک‌های عامل هستیم که با سه بانک مذاکره شده است تا از آنجایی که تامین منابع از محل تبصره ۱۸ لغو شده، منابع مالی از سوی شهرداری تهران گذاشته شود و صرفا تسهیلات بانکی مبتنی بر منابع شهرداری است و با این شیوه نوسازی را پیش می‌بریم.

منبع: ایسنا

برچسب ها:, ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=20340

دیدگاه شما

آخرین اخبار