کشف نزدیک یک میلیون لیتر سوخت قاچاق در هرمزگان
کد خبر: ۲۰۵۴۶ | تاریخ انتشار : ۰۹-۱۱-۱۴۰۱ - ۱۳:۵۳ | نسخه چاپی نسخه چاپی

فرمانده مرزبانی انتظامی کشور از توقیف ۵ فروند شناور و کشف ۱۹ عدد مشک ماری‌شکل حامل ۹۶۵ هزار لیتر گازوئیل قاچاق در آب‌های خلیج فارس خبر داد.

به گزارش ماشین نیوز ؛سردار احمدعلی گودرزی در تشریح جزئیات این خبر گقت: در راستای مبارزه جدی و مستمر با قاچاقچیان سوخت، مرزبانان استان هرمزگان مستقر در میناب و بندرعباس با هدایت اطلاعاتی و عملیاتی مطلع شدند مخلان اقتصادی قصد دارند مقادیر بالایی سوخت را به وسیله شناورهای سوختی از سواحل خلیج فارس  بارگیری و از مرزهای دریایی کشور خارج کنند.

وی افزود: مرزبانان حین پایش نوار مرزی و گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی، به چندین فروند شناور حامل سوخت قاچاق که به وسیله مشک های بزرگ ماری شکل حمل می شدند، برخورد کردند.

فرمانده مرزبانی فراجا با اشاره به توقیف ۵ فروند شناور در این عملیات تصریح کرد: در بازرسی دقیق از شناورهای توقیفی تعداد ۱۹ مشک ماری شکل حاوی ۹۶۵ هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل به ارزش ۲۴۹ میلیارد و ۳۲۵ میلیون ریال  کشف شد.

گودرزی در پایان با اشاره به دستگیری ۹ متهم در این عملیات، خاطرنشان کرد: از این مقدار سوخت ۹۲۰ هزار لیتر در آب های میناب و ۴۵ هزار لیتر نیز در سواحل  بندرعباس کشف شده است.

برچسب ها:, ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=20546

دیدگاه شما

آخرین اخبار