افزایش ۱۰ درصدی ترافیک صبحگاهی پایتخت
کد خبر: ۲۰۶۰۷ | تاریخ انتشار : ۱۰-۱۱-۱۴۰۱ - ۸:۲۰ | نسخه چاپی نسخه چاپی

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور تهران از افزایش ۱۰ درصدی ترافیک صبحگاهی پایتخت به دلیل بارش برف و باران خبر داد.

به گزارش ماشین نیوز ؛ سرهنگ علی‌اصغر شریفی؛ رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور پایتخت در خصوص وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت در صبح امروز (دهم بهمن دی ماه) اظهار کرد: با رصدی که امروز از معابر شهر تهران از طریق دوربین های کنترل ترافیک داشتیم، شاهد حجم بالای ترددها و شروع ترافیک به دلیل شروع بارندگی و برف در معابر شهر تهران بودیم.

شریفی تصریح کرد: با آغاز بارندگی‌های صبح امروز در سطح معابر پایتخت و استفاده بیشتر شهروندان از خودروهای شخصی رعایت شاهد افزایش ۱۰ درصدی ترافیک در سطح شهر تهران بوده‌ایم.

وی افزود: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق حوالی جنت‌آباد، شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از حدود شهید ستاری، شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح دارای ترافیک هستند.

شریفی بیان کرد: در بزرگراه شهید زین‌الدین در مسیر شرق به غرب از صیاد، بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، بزرگراه یادگار امام (ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست شاهد بار ترافیکی هستیم.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ افزود: در بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از نوبنیاد، بزرگراه شهید حاج قاسم‌ سلیمانی در مسیر شرق به غرب از قبل از پل صیاد، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گلها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر و آزادگان بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.

وی بیان کرد: خیابان آزادی در مسیر غرب به شرق از شهیدان و جانبازان از میدان امام رضا (ع)، مسیر جنوب به شمال نواب از نهم دی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.

شریفی افزود: تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ از ابتدای صبح در تمامی تقاطع‌ها و معابر و میادین شهر تهران به منظور روان‌سازی و کنترل ترافیک حضور دارند و طرح جناغی‌ها به منظور نظم بخشی به بزرگراه‌ها در حال اجراست.

وی گفت: موتورسواران از تردد در معابر و در این شرایط بارانی و برفی و جدا خودداری کنند.

برچسب ها: ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=20607

دیدگاه شما

آخرین اخبار