بارش شدید برف در جاده کرج – چالوس
کد خبر: ۲۰۶۹۶ | تاریخ انتشار : ۱۱-۱۱-۱۴۰۱ - ۷:۴۸ | نسخه چاپی نسخه چاپی

رییس پلیس راه البرز از بارش شدید برف در جاده کرج – چالوس خبرداد و گفت: تردد وسایل نقلیه بدون زنجیر چرخ دراین مسیر ممنوع است .

به گزارش ماشین نیوز ؛سرهنگ پیمان کرمی اظهار کرد : بارش برف در جاده کرج – چالوس از شب گذشته تا کنون بسیار شدید است و ماموران راهداری بدون وقفه اقدام به پاکسازی می کنند.

وی بیان کرد: با توجه به بارش شدید برف ، احتمال سقوط سنگ و بهمن در مسیر های کوهستانی به ویژه در جاده کرج – چالوس دور از انتظار نیست که در چنین شرایط جوی رانندگان در حاشیه محورهای کوهستانی و رودخانه ها توقف نکنند.

رییس پلیس راه البرز یادآور شد: رانندگان چنانچه قصد سفر در محورهای کوهستانی استان البرز را دارند خودروهای خود را به زنجیر چرخ مجهز و لوازم ایمنی کنند.

کرمی خاطرنشان کرد: اکنون وضعیت ترافیک در خط جنوبی آزادراه کرج – قزوین حدفاصل ترمینال شهید کلانتری تا پل فردیس و در آزادراه کرج – تهران از پل فردیس تا کلاک کرج سنگین است.

جاده کرج – چالوس به مسافت ۱۶۰ کیلومتر نیمی از آن در حوزه جغرافیایی استان البرز و مابقی در حوزه جغرافیایی استان مازندران قرار دارد.

استان البرز دارای یک هزار و۵۰۰ کیلومتر آزاد راه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی است که ۱۸ درصد ترافیک جاده ای کشور مربوط به راه های این استان می باشد.

منبع:ایرنا

برچسب ها:, , ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=20696

دیدگاه شما

آخرین اخبار