کشف انبار با ۸۵ هزار لیتر روغن تقلبی در شهریار
کد خبر: ۲۰۸۲۷ | تاریخ انتشار : ۱۲-۱۱-۱۴۰۱ - ۱۸:۵۵ | نسخه چاپی نسخه چاپی

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران از شناسایی و کشف ۸۵ هزار لیتر روغن تقلبی به ارزش ۶۰ میلیارد ریال و دستگیری ۳ نفر در سعیدآباد شهرستان شهریار خبر داد.

به گزارش ماشین نیوز ؛سردار کیوان ظهیری عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به کشف مقادیری روغن تقلبی اظهار داشت: مأموران پلیس امنیت اقتصادی غرب استان تهران در ادامه برنامه‌ها و طرح‌های مقابله با قاچاقچیان کالا، با انجام کارهای اطلاعاتی و با استفاده از منابع و مخبرین مطلع شدند که عده‌ای افراد سودجو و فرصت‌طلب با اجاره انباری در شهرک صنعتی گلگون سعیدآباد شهریار اقدام به تولید و توزیع روغن بی‌کیفیت خودرو می‌کنند، بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: مأموران پس از شناسایی محل دقیق انبار و انجام تحقیقات تخصصی طی هماهنگی با مرجع قضائی از این انبار بازدید کرده و از محل ۸۵ هزار لیتر روغن و واسکازین آماده عرضه با برندهای مختلف به همراه آلات و ادوات جرم کشف کردند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران با بیان اینکه کارشناسان ارزش اموال مکشوفه را ۶۰ میلیارد ریال اعلام داشتند گفت: در این رابطه ۳ نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و انبار مذکور پلمب شد.

ظهیری با بیان اینکه این گونه طرح‌ها و اقدامات پلیسی در دستور کار این پلیس قرار دارد خاطرنشان کرد: با کسانی که در زمینه قاچاق کالا فعالیت می‌کنند برخورد قاطعانه خواهد شد و این افراد به دست قانون سپرده می‌شوند.

........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=20827

دیدگاه شما

آخرین اخبار