پژو ۲۰۰۸ جدید از راه می‌رسد
کد خبر: ۲۱۰۴۲ | تاریخ انتشار : ۱۷-۱۱-۱۴۰۱ - ۱۰:۲۲ | نسخه چاپی نسخه چاپی

پژو ۲۰۰۸ خودرویی است که از همان آغاز عرضه در بازار جهانی موافقان و منتقدان زیادی را مشغول خود کرده است.

به گزارش ماشین نیوز ؛حضور این خودرو در بازار ایران هر چند به دلیل تحریم ها و کاهش سرعت تولید با چالش مواجه شد اما اینجا هم بحث درباره این مدل بویژه در رابطه با برچسب قیمت آن داغ است زیرا گروهی این خودرو را به عنوان یک محصول شهری مناسب قبول دارند اما در مقابل گروه بزرگی نیز رده قیمتی آنرا نسبت به محصولی که ارائه شد، نامناسب می دانند.

پژو ۲۰۰۸ به عنوان یک کراس اوور کوچک اولین بار در سال ۲۰۱۳ در نمایشگاه خودروی ژنو رونمایی شد و تا کنون روی خط تولید قرار دارد. مهمترین تغییر چهره پژو ۲۰۰۸ به مدل سال ۲۰۲۰ آن مربوط می شود که هم در نمای ظاهری و هم کابین به شدت جذاب تر از مدل های قبلی خود ظاهر شد.

خط تولید مدل ۲۰۲۰

پژو 2008 جدید از راه می‌رسد

اکنون در جدیدترین خبر مربوط به پژو ۲۰۰۸، رندرهای مدل ۲۰۲۴ این خودرو منتشر شده که مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است. هر چند رندرها منبع قابل اعتمادی برای صحبت درباره یک محصول جدید نیستند اما چون منتشر کننده رندر پژو ۲۰۰۸ مدل ۲۰۲۴ سابقه موفقی در این زمینه داشته و درصد بالایی از پیش بینی هایش درست بوده است.

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، بزرگترین تغییر در مقایسه با مدل قبلی به دماغه و بطور خاص جلوپنجره جدید که لوگوی جدید پژو میان آن قرار دارد. این جلوپنجره دقیقا از محصولات جدید پژو مانند ۳۰۸ هاچ بک و واگن و البته ۴۰۸ فست بک الهام گرفته شده است.

طراحی سپر جلو نیز میزبان تغییرات جدیدی بوده است.
رندر

پژو 2008 جدید از راه می‌رسد

رندر

پژو 2008 جدید از راه می‌رسد

پژو ۲۰۰۸ مدل ۲۰۲۴

گرافیک چراغ های جلو تغییرات جزئی را نشان می دهد و در قسمت عقب نیز چراغ های اصلی بازطراحی شده و با گرافیک داخلی جدید از راه رسیده اند. لوگوی جدید پژو اینجا هم حضور دارد.

براساس اعلام کمپانی پژو، در ۲۰۰۸ جدید از سیستم هیبرید ملایم استفاده خواهد شد و احتمالا این فرانسوی در دو تریم ۱۰۰ و ۱۳۰ اسب بخاری عرضه می شود. در بخش جعبه دنده نیز شانس اصلی با نمونه ۶ سرعته دوکلاچه اتوماتیک است.

این جعبه دنده در هماهنگی با موتور الکتریکی ۲۱ کیلوواتی، سطح بهینه ای از مصرف سوخت(۱۵ درصد بهینه تر) را ارائه می دهد.

نمونه تمام الکتریکی پژو ۲۰۰۸ نیز یکی از جذاب ترین تریم های این خودرو محسوب می شود که احتمالا ۱۵۶ اسب بخار خروجی و برد حرکتی ۴۰۰ کیلومتر را خواهد داشت.

برچسب ها:, , ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=21042

دیدگاه شما

آخرین اخبار