رکورد تولید سایپا شکسته شد
کد خبر: ۲۱۱۹۵ | تاریخ انتشار : ۱۹-۱۱-۱۴۰۱ - ۱۹:۳۸ | نسخه چاپی نسخه چاپی

معاون برنامه ریزی جامع تولید گروه سایپا گفت: گروه خودروسازی سایپا با تولید ۴۲۰ هزار و ۶۰۱ دستگاه خودرو توانست از تولید سالیانه در چهار سال اخیر خود عبور کند.

به گزارش ماشین نیوز ؛مسعود پروین گفت: گروه خودروسازی سایپا بر اساس برنامه ریزی دقیقی که از ابتدای سال داشته توانسته روند مناسبی در تولید محصولات دنبال کند و بر این اساس با وجود خروج سه محصول پر تیراژ ساینا، تیبا و تیبا۲، نه تنها تیراژ تولید کاهش نیافته بلکه توانسته رکورد تولید در سال محصولات را نسبت به ۴ سال اخیر بشکند.

او افزود: گروه خودروسازی سایپا در تاریخ چهارشنبه ۱۹ بهمن ماه با تولید ۴۲۰ هزار و ۶۰۱ دستگاه خودرو توانسته از تولید سالیانه چهار سال اخیر خود عبور کند و رکورد جدیدی را به ثبت برساند. این در حالی است که گروه سایپا در سال های ۱۳۹۷ تا ۱۴۰۰ به ترتیب ۴۱۹ هزار و ۵۶۰ دستگاه، ۴۱۵ هزار و ۴۸۷ دستگاه و ۴۲۰ هزار و ۴۲۰ دستگاه و ۳۹۷ هزار و ۸۰ دستگاه تولید کرده است و در سال جاری با ایجاد شرایط مناسب تامین و تولید باعث کسب این رکورد جدید شده است.

معاون برنامه ریزی جامع تولید گروه سایپا تصریح کرد: با توجه به شرایطی که در تولید محصولات، در گروه سایپا دنبال می شود این گروه در ماه های گذشته توانسته رکوردهای متعدد تولید هفتگی، ماهیانه و روزانه را در سایپا بشکند و در سه سایت بن رو، سایپا دیزل و پارس خودرو نیز از کل تولید سال گذشته عبور کند.

برچسب ها:, ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=21195

دیدگاه شما

آخرین اخبار