مانور مشترک ناوگان امدادی ایران‌خودرو و سایپا
کد خبر: ۲۱۳۰۲ | تاریخ انتشار : ۲۳-۱۱-۱۴۰۱ - ۷:۱۷ | نسخه چاپی نسخه چاپی

هم‌زمان با ۲۲ بهمن‌ماه، سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و با حضور مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، آیین مانور مشترک ناوگان امدادی ایران خودرو و سایپا برگزار شد.

به گزارش ماشین نیوز ؛به مناسبت چهل و چهارمین فجر انقلاب اسلامی، آیین رژه ناوگان امدادی از محل شرکت امداد خودرو ایران به سمت خیابان آزادی و محل اجتماع عظیم راهپیمایان ۲۲ بهمن‌ماه برگزار شد.
در این مراسم ده‌ها دستگاه خودرو، یدک کش و موتورسیکلت امداد ایران خودرو و سایپا، با نصب پرچم های سه رنگ کشورمان و پخش سرودهای انقلابی و حماسی در کنار خیل عظیم مردم با آرمان های امام (ره) و انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.
در این آیین مدیرعامل و قائم مقام تامین و تولید گروه صنعتی ایران خودرو، مدیران عامل امدادخودرو ایران و ایساکو، معاونان توسعه منابع انسانی و کیفیت و مدیر ارتباطات ایران خودرو و مدیران امداد خودرو سایپا حضور داشتند.

برپایی ایستگاه صلواتی به مناسبت یوم الله ۲۲بهمن 

بسیج و انجمن اسلامی کارکنان گروه صنعتی ایران‌خودرو نیز چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را با برپایی ایستگاه صلواتی و پخش سرودهای انقلابی و آذین بندی گرامی داشتند.
هم‌زمان با راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه، ایستگاه صلواتی ایران خودرو در مقابل تعمیرگاه مرکزی شماره یک در خیابان آزادی برپا و از راهپیمایان پذیرایی شد.
همچنین بسیج کارکنان ایران خودرو دیزل در این روز باشکوه، با برپایی ایستگاه صلواتی در کنار مردم حضور فعالی داشتند.
مرادعباسی معاون توسعه منابع انسانی ایران خودرو، سرهنگ ممی‌خانی، فرمانده سازمان بسیج کارگران و کارخانجات تهران بزرگ، شیخ سفلی، فرمانده حوزه بسیج ۵۰۲ امام علی (ع) ایران خودرو در ایستگاه صلواتی دایر در مقابل تعمیرگاه مرکزی شماره یک همراه مردم انقلابی حضور داشتند.

برچسب ها:, ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=21302

دیدگاه شما

آخرین اخبار