آزادراه تهران- شمال مسدود است
کد خبر: ۲۱۳۶۶ | تاریخ انتشار : ۲۴-۱۱-۱۴۰۱ - ۸:۴۰ | نسخه چاپی نسخه چاپی
رئیس پلیس راه تهران:

رئیس پلیس راه تهران بزرگ شرایط ترافیک محورهای مواصلاتی استان را پرحجم و روان اعلام کرد و گفت: آزادراه تهران-شمال تا اطلاع بعدی و رفع احتمالات حادثه آفرین مسدود است.

به گزارش ماشین نیوز ؛سرهنگ نورالله خادم شرایط ترافیکی تمامی محورهای مواصلاتی استان را عادی و روان توصیف کرد و افزود: پیش بینی می شود به دلیل تاخیر در آغاز ساعات مدارس ترافیک به اواسط روز منتقل شود.

وی همچنین درباره شرایط جوی محورهای استان توضیح داد: در حال حاضر بارش برف در تمامی جاده ها قطع شده است، اما شاهد مه گرفتگی شدید در محورهای شمالی به خصوص لواسانات، فشم، دیزین و محور هراز هستیم.

رئیس پلیس راه تهران بزرگ همچنان تاکید کرد که به دلیل برودت دما و یخ‌زدگی سطح جاده، رانندگان از تردد غیرضروری در محورهای مواصلاتی خودداری کنند.

سرهنگ خادم همچنین به حوادث جاده ای اشاره کرد و افزود: در ۴۸ ساعت اخیر با وجود بارش برف، هیچگونه تصادف جاده ای حادثه آفرین نداشتیم.

وی اظهار داشت: در روزهای آینده به دلیل کاهش محسوس دما به خصوص در ساعات شب و صبح با یخ‌زدگی شدید در سطح جاده ها مواجه خواهیم بود بنابراین رعایت نکات ایمنی از سوی رانندگان ضروری است.

منبع: ایرنا

برچسب ها:, ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=21366

دیدگاه شما

آخرین اخبار