متمایز بودن در عرضه محصولات ویژگی منحصر گروه بهمن
کد خبر: ۲۱۴۱ | تاریخ انتشار : ۰۳-۱۲-۱۴۰۰ - ۱۷:۵۲ | نسخه چاپی نسخه چاپی

بیوک علیمرادلو مدیر عامل گروه بهمن در مراسم رونمایی از کارگو ون اینرودز محصول جدید بهمن موتور گفت: متمایز بودن در عرضه محصولات از ویژگی‌های منحصر گروه‌ بهمن است و امروز در این زمینه توانستیم محصول اینرودز را به بازار عرضه کنیم و در هفته آینده نیز انشاالله در بخش تجاری کامیون جدید امپاور را رونمایی خواهیم کرد.

به گزارش ماشین نیوز ،علیمرادلو در ادامه به دستاوردهای مهم گروه بهمن در سال ۱۴۰۰ پرداخت و گفت: در سال جاری توانستیم با عرضه خودروهای با کیفیت و متنوع در بازار به خوبی بدرخشیم.
مدیرعامل گروه بهمن عرضه خودروهای متنوع در حوزه های سواری و تجاری و کسب ۵ ستاره کیفی و ارائه خدمات ویژه به مشتریان را از جمله موارد متمایز بودن گروه بهمن در سال های اخیر برشمرد.
وی همچنین افزود: برای سال ۱۴۰۱ برنامه‌های بسیار متنوع داریم و قرار است در اوایل سال آینده سواری جدید رسپکت رونمایی شود و پس از آن دوخودروی SUV جدید فیدلیتی پرستیژ و دیگنیتی پرستیژ نیز به بازار عرضه خواهد شد.
گروه بهمن در شرکت بهمن دیزل علاوه بر کامیون امپاور سه کامیون ۱۲، ۱۸ و‌۲۶ تن و دو‌ کشنده جدید دیگر در سیباموتور و‌ اتوبوس ۱۲ و ۱۸ متری در اسنا سال ۱۴۰۱ وارد جاده های کشور خواهد کرد و بدین ترتیب در سال آینده نیز جایگاه ممتاز خودرا در ارائه محصولات با کیفیت و پرقدرت حفظ خواهد کرد.

........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=2141

دیدگاه شما

آخرین اخبار