ایران خودرو در خراسان هم رکورد زد
کد خبر: ۲۱۷۰۵ | تاریخ انتشار : ۳۰-۱۱-۱۴۰۱ - ۱۱:۲۶ | نسخه چاپی نسخه چاپی

مدیرعامل ایران خودرو خراسان اظهار کرد: رکورد تازه ای که تا پایان امسال در این شرکت محقق خواهد شد، معرفی و تولید سه محصول جدید در یک سال است که در سابقه ۲۱ ساله این شرکت بی نظیر است.

به گزارش ماشین نیوز ؛بیژن زاهدی فرد با اشاره به تولید وانت آریسان۲ در ابتدای سال و معرفی و تولید محصول شاسی بلند هایما ۸اس در ماه های اخیر، خبر از معرفی یک محصول دیگر از خانواده هایما تا پایان سال داد و بیان کرد: با تولید این خودرو سبد محصولات گروه صنعتی ایران خودرو در رده ها و کلاس های مختلف کامل تر خواهد شد.
وی در ادامه با اشاره به راهبردهای کلان گروه صنعتی ایران خودرو مبنی بر افزایش تولید خودرو با همکاری مجموعه کارکنان و تامین کنندگان، گفت: در واپسین روزهای بهمن ماه امسال از مرز تولید ۱۰۰ هزار دستگاه عبور کرده ایم و این اتفاق در حالی روی داد که سال گذشته توانستیم تا پایان سال تولید ۹۳هزار و ۷۸۵ دستگاه انواع محصولات خانواده هایما و پژو را به ثبت برسانیم.

زاهدی فرد افزود: تحقق استراتژی های تولیدی شرکت ایران خودرو خراسان در سال جاری باعث شده علاوه بر ثبت رکورد تولید ۱۳هزار و ۱۸۶ دستگاه خودرو از خانواده هایما در چهارم بهمن ماه، بیش ترین رکورد تولید سالانه این محصول از ابتدای تولید آن تاکنون شکسته شود.

برچسب ها: ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=21705

دیدگاه شما

آخرین اخبار