احداث ۱۰ جایگاه‌ سوخت سریع‌النصب در پایتخت
کد خبر: ۲۱۷۲۲ | تاریخ انتشار : ۳۰-۱۱-۱۴۰۱ - ۱۹:۲۹ | نسخه چاپی نسخه چاپی

سخنگوی شهرداری تهران از احداث ۱۰ «جایگاه سوخت سریع‌النصب تک سکو» با مشارکت بخش خصوصی در سطح شهر تهران طی ۲ ماه آینده خبر داد.

به گزارش ماشین نیوز ؛ عبدالمطهر محمدخانی درباره احداث جایگاه‌های سوخت سریع النصب در سطح شهر تهران گفت: پیرو دستور شهردار تهران و مصوبه هفتاد و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران مبنی‌بر “ابلاغ طرح توسعه، ساماندهی و تسهیل احداث جایگاه‌های سوخت‌رسانی در شهر تهران با اولویت جایگاه‌های کوچک مقیاس ” اقدامات متناسب در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: به دلیل کمبود جایگاه‌های عرضه سوخت، توزیع و پراکندگی بعضاً نامناسب این جایگاه‌ها در سطح شهر و با هدف جلوگیری از اتلاف وقت شهروندان در دسترسی به جایگاه‌ها، صرفه جویی در مصرف انرژی، افزایش درآمد پایدار شهری و کاهش ترافیک در سطح شهر این احداث‌ها انجام شده است.

محمدخانی تاکید کرد: شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران به عنوان کارگزار مناطق، نسبت به احداث و بهره برداری از جایگاه‌های سوخت‌رسانی در محدوده شهر تهران (جایگاه‌های کوچک مقیاس) از طریق مشارکت بخش خصوصی با احداث در زمین‌های معرفی شده در مناطق مختلف اقدام کرده است.

سخنگوی شهرداری تهران با بیان اینکه در مرحله اول احداث ۱۰ جایگاه تک‌سو در زمین‌های معرفی شده مناطق ۸،۴،۳،۱،۲۱،۲۰،۱۸،۱۶،۱۵،۹ در دستور کار قرار گرفته است، افزود: مقرر شده در بازه زمانی حداکثر ۲ ماهه، جایگاه‌های یاد شده به بهره‌برداری برسند و ارائه خدمت سوخت‌گیری به شهروندان تهرانی تسهیل شود.

به گفته محمدخانی؛ رویداد احداث این جایگاه‌های سوخت، روز دوشنبه اول اسفندماه با حضور معاون شهردار تهران برگزار خواهد شد.

برچسب ها:, ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=21722

دیدگاه شما

آخرین اخبار