ماشین نیوز

کد خبر: ۲۲۱۶ | تاریخ انتشار : ۰۷-۱۲-۱۴۰۰ - ۸:۳۷ | نسخه چاپی نسخه چاپی

دومین شرکت تایرسازی دنیا می‌خواهد خودروی شورلت بولت نسل بعدی را با تایر‌های بدون هوا راهی بازار کند.

به گزارش ماشین نیوز ؛ شرکت تایرسازی میشلن، قصد دارد سیستم تایر ضد سوراخ شدن منحصر به فرد یا به اختصار Uptis را در چند سال آینده به صورت تجاری معرفی کند و این ممکن است در زمان عرضه نسل بعدی شورلت بولت اتفاق بیفتد.

 این خبر از سوی الکسیس گارسین رئیس بخش آمریکای شمالی میشلن در یک مصاحبه تایید شده است. گارسین گفته است که میشلن میخواهد نسل بعدی خودروی شورولت بولت را با لاستیک‌های بدون هوا راهی خیابان‌ها کند.

او همچنین گفت که این اتفاق می‌تواند در سه تا پنج سال آینده رخ دهد. شایان ذکر است که شرکت شورلت خودروی بولت را در سال ۲۰۲۱ بروزرسانی کرده است.

گفتنی است، احتمال دارد نسل جدید خودروی بولت در اوایل سال ۲۰۲۵ در دسترس قرار گیرد. البته شورلت هنوز این جدول زمانی را تایید نکرده است. با این حال، با توجه به اینکه میشلن قبلاً از بولت به عنوان بستر آزمایشی خود در سال ۲۰۱۹ استفاده کرده است، این احتمال وجود دارد که باز هم از یک شورلت جدید برای عرضه تایر‌های بدون هوای خود استفاده کند.

لاستیک بدون هوای آپتیس

لاستیک‌های بدون هوای میشلن (آپتیس) برای اولین بار در سال ۲۰۱۹ به طور رسمی معرفی شدند، اما توسعه آن به یک دهه قبل باز می‌گردد.

همانطور که سیریل روگت مدیر ارتباطات فنی و علمی شرکت میشلن قبلا توضیح داد، آپتیس از تسمه‌ها و پره‌ها ساخته شده و بسیار مقاوم است.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

برچسب ها:, , , ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=2216

دیدگاه شما

( الزامی )

(الزامی)

آخرین اخبار