کشف ۲۵ هزار لیتر گازوئیل قاچاق در بوشهر
کد خبر: ۲۲۲۱۳ | تاریخ انتشار : ۰۸-۱۲-۱۴۰۱ - ۱۱:۰۴ | نسخه چاپی نسخه چاپی

فرمانده مرزبانی استان بوشهر از شناسایی و توقیف شناور حامل گازوئیل قاچاق در اسکله بنادر شمالی استان خبر داد و گفت: از این شناور ۲۵ هزار لیتر سوخت قاچاق کشف شد.

به گزارش ماشین نیوز ؛سرهنگ یدالله شرفی با بیان اینکه در تمام نوار ساحلی و مرز دریایی خلیج‌ فارس استان بوشهر نیروهای مرزبانی حضور مستمر دارند، اظهار داشت: برخورد با قاچاق در همه ابعاد در اولویت برنامه‌های مأموران مرزبانی استان بوشهر قرار دارد.

وی با اشاره به تشدید مقابله با قاچاق با اجرا طرح رعد ۱۰ خاطرنشان کرد: در این راستا مقابله با قاچاق کالا، سوخت و مواد مخدر مورد توجه ویژه قرار دارد و شبانه‌روز تردد شناورها در نوار مرز دریایی و بنادر رصد می‌شود.

فرمانده مرزبانی استان بوشهر از شناسایی شناور حامل سوخت قاچاق در اسکله بنادر شمالی استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: با اشراف اطلاعاتی مرزبانی استان، مأموران پایگاه دریابانی گناوه با تشدید گشت‌های دریایی موفق شدند در اسکله گناوه یک فروند شناور کشتی تانکردار حامل سوخت قاچاق را توقیف کنند.

وی افزود: در بازرسی از شناور مذکور ۲۵ هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل به ارزش شش میلیارد و ۱۲۵ میلیون ریال کشف شد.

شرفی در ادامه ضمن اشاره به دستگیری یک نفر متهم در این رابطه، افزود: محموله کشف شده به همراه متهم مربوطه پس از تکمیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع ذی‌صلاح شد.

فرمانده مرزبانی استان بوشهر تأکید کرد: در راستای فرامین فرمانده کل قوا، کارکنان مرزبانی استان با مشارکت مردم ساحل‌نشین و مرزدار استان با تمام توان با مخلان اقتصادی و قاچاقچیان برخورد قاطع خواهند کرد.

منبع: تسنیم

برچسب ها: ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=22213

دیدگاه شما

آخرین اخبار