ورود ۱۱۰ اتوبوس به پایتخت تا نیمه شعبان
کد خبر: ۲۲۲۹۴ | تاریخ انتشار : ۰۹-۱۲-۱۴۰۱ - ۱۳:۵۴ | نسخه چاپی نسخه چاپی

سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با اشاره به اضافه شدن ۱۱۰ دستگاه اتوبوس تا نیمه شعبان به ناوگان اتوبوسرانی تهران، گفت: مهمترین مأموریت و اولویت اول ما در اتوبوسرانی این است که با تمام توان و از هر طریق ممکن، ناوگان‌ را بهسازی و نوسازی کنیم.

به گزارش ماشین نیوز ؛ مهدی علیزاده با تاکید بر اینکه اولویت اول شرکت واحد خرید اتوبوس، بهسازی و نوسازی ناوگان است، گفت: با دستان توانمند کارکنان فنی اتوبوسرانی، ۸۰ دستگاه اتوبوس بازسازی و اورهال شده که به ناوگان اضافه می شود.

مهدی علیزاده، ادامه داد؛ همچنین ۳۰ دستگاه اتوبوس بازسازی شده را نیز از شرکت شهاب خودرو تحویل می گیریم که مجموعاً ۱۱۰ دستگاه اتوبوس تا عید نیمه شعبان، وارد چرخه خدمات رسانی به شهروندان پایتخت خواهد شد.

سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با بیان اینکه با تمام توان و همت جهادی تلاش می‌کنیم تا با افزایش ناوگان فعال، زمان توقف مسافران در ایستگاه‌ها را به حداقل ممکن کاهش دهیم، اضافه کرد: قراردادی نیز با شرکت عقاب افشان بسته شده است و دوستان قول داده‌اند تا ۴۰ دستگاه اتوبوس به شرکت واحد تحویل دهند و با احتساب این تعداد، تا پایان سال ۱۵۰ دستگاه اتوبوس به ناوگان اتوبوسرانی اضافه می شود.

منبع: ایسنا

........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=22294

دیدگاه شما

آخرین اخبار