مشکلی در تامین و توزیع سوخت نوروز نداریم
کد خبر: ۲۲۶۵۵ | تاریخ انتشار : ۱۶-۱۲-۱۴۰۱ - ۹:۰۸ | نسخه چاپی نسخه چاپی

رئیس صنف جایگاه داران کشور گفت:تمامی جایگاه‌های سوخت آماده سوخت‌رسانی در ایام نوروز هستند و مشکلی در تامین و توزیع سوخت نداریم.

به گزارش ماشین نیوز ؛قلیزاده گفت: تمامی تدابیر لازم برای ارائه خدمات توزیع سوخت در جایگاه‌های کشور اندیشیده شده است و بیش از ۴۲۰۰ پمپ بنزین درون شهری و برون شهری با بیش از ۴۰ هزار نفر پرسنل مشغول به کار، در ایام پایان سال و نوروز فعال هستند.

به گفته او، اقدامات لازم برای در سرویس بودن کارتخوان‌های هوشمند سوخت توسط مسئولین شرکت‌های تابعه وزارت نفت و تیم‌های پشتیبان انجام شده و ادامه دارد.

قلیزاده گفت:تمامی جایگاه‌های سوخت آماده سوخت‌رسانی در ایام نوروز هستند و مشکلی در تامین و توزیع سوخت نداریم.

رئیس صنف جایگاه داران کشور گفت: تمامی موضوعاتی که میتواند ارائه سوخت به مردم را با مشکل مواجه کند مورد بررسی قرار گرفته و با همکاری مالکان و پرسنل جایگاه‌ها در سراسر کشور ومسئولان کشوری و استانی سعی خواهیم نمود تا توزیع بی وقفه خصوصا در بخش بنزین به مردم انجام شود.

قلیزاده گفت: همچنین از مردم برای مصرف بهینه سوخت با اقداماتی نظیر تنظیم موتور، حرکت با سرعت استاندارد و استفاده از مسیر‌های کوتاه‌تر مسافرت دعوت و  به مردم اطمینان میدهیم که تمام تلاش خود را برای توزیع بی وقفه انجام دهیم.

او گفت: خواهشی که از مردم داریم این است که با توجه به شلوغی در جایگاه‌های سوخت در این ایام، نهایت همکاری را با پرسنل جایگاه‌ها داشته باشند و به تابلو‌های ایمنی و اخبار نصب شده در جایگاه‌ها توجه کنند. مردم از سراسر ایران می‌توانند نظرات، انتقادات، مشکلات و تشویقات خود را از طریق شماره تلفن‌های ۰۹۶۲۷ و ۰۲۱۷۷۵۲۲۶۷۸ با ما در میان بگذارند و مطمئن باشند که تا حصول نتیجه پیگیری می شود.

........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=22655

دیدگاه شما

آخرین اخبار