آغاز ثبت‌نام طرح ترافیک خبرنگاران از ۱۵ اسفند
کد خبر: ۲۲۸۵ | تاریخ انتشار : ۰۸-۱۲-۱۴۰۰ - ۱۵:۰۳ | نسخه چاپی نسخه چاپی

سرپرست معاونت بهره‌برداری از سیستم‌های حمل‌ونقل و محدوده‌های ترافیکی سازمان حمل‌ونقل و ترافیک جزئیات ثبت‌نام طرح ترافیک سال ۱۴۰۱ خبرنگاران را تشریح کرد.

به گزارش ماشین نیوز ؛عمار سعیدیان‌فر با اعلام خبر آغاز ثبت‌نام از خبرنگاران برای دریافت سهمیه طرح ترافیک سال ۱۴۰۱، گفت: از روز ۱۵ اسفندماه فرآیند ثبت‌نام آرم طرح ترافیک و کارت بلیت خبرنگاری سال ۱۴۰۱ خبرنگاران آغاز می‌شود و تا ۳۰ فروردین ماه ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه اصحاب رسانه مطابق هرسال می‌توانند با مراجعه به سامانه «تهران من» نسبت به ثبت‌نام طرح ترافیک و کارت بلیت خبرنگاری اقدام کنند، گفت: خبرنگاران باید پس از ورود به سامانه تهران من و کلیک روی نام و نام خانوادگی خود وارد قسمت «خبرنگار هستم» شوند و پس از آن مدارک خود اعم از مدارک هویتی، معرفی‌نامه، بیمه خبرنگاری و یا ۱۰ اثر خود را در این قسمت بارگذاری کنند.

به‌گفته سعیدیان‌فر، به‌منظور تسریع تخصیص فرآیند کارت بلیت خبرنگاری، خبرنگاران فقط می‌توانند صرفاً در طرح ترافیک و یا کارت بلیت خبرنگاری ثبت‌نام کنند.

وی تأکید کرد: به افرادی که ثبت‌نام طرح ترافیک انجام می‌دهند، اما سهمیه طرح ترافیک خبرنگاری از سوی رسانه مربوط به آنها تخصیص نیابد، به‌صورت خودکار کارت بلیت خبرنگاری تخصیص خواهد یافت.

سرپرست معاونت بهره‌برداری از سیستم‌های حمل ونقل و محدوده‌های ترافیکی تأکید کرد: عمده خبرنگاران، سال گذشته در این سامانه ثبت‌نام کردند اما با این حال باید مدارک خود را مجدداً بارگذاری و بِروزرسانی کنند.

وی خاطرنشان کرد: سهمیه‌های طرح ترافیک خبرنگاری سال ۱۴۰۰ تا زمان پایان تخصیص سهمیه‌های سال ۱۴۰۱ اعتبار خواهد داشت.

برچسب ها:, ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=2285

دیدگاه شما

آخرین اخبار