جزئیات اتهامی ابربدهکار بانکی در یک خودروسازی
کد خبر: ۲۲۹۸۶ | تاریخ انتشار : ۲۳-۱۲-۱۴۰۱ - ۱۲:۰۹ | نسخه چاپی نسخه چاپی

سخنگوی قوه قضاییه درباره ابربدهکار بانکی که کیفرخواست وی توسط دادستانی تهران صادر شد، گفت: این ابربدهکار مربوط به یک گروه خودرویی است؛ اخلال کلان در نظام اقتصادی کشور از طریق تحصیل مال نامشروع به میزان ۴۱ هزار میلیارد ریال از اتهامات این متهم است.

به گزارش ماشین نیوز ؛مسعود ستایشی در پاسخ به سؤالی درباره ابربدهکار بانکی که هفته گذشته کیفرخواست وی توسط دادستانی تهران صادر شد و اینکه این متهم با کدام سازمان و ارگان در ارتباط بوده است، اظهار کرد: این ابربدهکار مربوط به یک گروه خودرویی است که پرونده مروبطه ۲۷ متهم دارد.

وی درباره اتهام متهم ردیف اول این پرونده گفت: اخلال کلان در نظام اقتصادی کشور از طریق تحصیل مال نامشروع به میزان ۴۱ هزار میلیارد ریال و ۲۹ میلیون “وون” کره جنوبی، اتهام متهم ردیف اول این پرونده است.

سخنگوی قوه قضاییه تصریح کرد: اتهام ۲۶ متهم دیگر این پرونده نیز به اتهام معاونت در اخلال کلان در نظام اقتصادی است که در ۲۶ بهمن ماه ۱۴۰۱ کیفرخواست برای این پرونده صادر و به دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی ارسال شد؛ به جهت حساسیت و به قید فوریت، وقت رسیدگی به این پرونده در دادگاه، فروردین ماه ۱۴۰۲ تعیین شده است.

وی متذکر شد: برای متهمان این پرونده قرار تامین قانونی صادر شده و تمام ۲۷ متهم آن با توثیق وثیقه در حال حاضر آزاد هستند.

........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=22986

دیدگاه شما

آخرین اخبار