انتخاب محصول جدید امپاور منطبق بر آخرین استانداردهای بین المللی
کد خبر: ۲۳۲۳ | تاریخ انتشار : ۰۹-۱۲-۱۴۰۰ - ۱۴:۴۵ | نسخه چاپی نسخه چاپی
گام جدید بهمن دیزل با رونمایی از کشنده مدرن

حسین خضری مدیرعامل شرکت بهمن دیزل در مراسم رونمایی محصول و خطوط تولید محصول امپاور گفت: بهمن دیزل با رونمایی از محصول جدید خود به نام کشنده امپاور گامی دیگر را در جهت اقدامات توسعه تولیدات تجاری خود برداشت و یکی از نیازهای شبکه حمل نقل کالا در کشور را مرتفع نمود.

به گزارش ماشین نیوز ،مدیرعامل بهمن دیزل در خصوص اقدامات توسعه ای این شرکت گفت: بهمن دیزل پیش از خصوصی سازی فضایی به مساحت ۸۰هزار متر مربع را دارا بود که این فضا پس از خصوصی سازی به ۳۳۰هزار متر مربع افزایش یافت.
حسین خضری تصریح کرد: کاربری سازی در مساحتی با ۲۴هزار متر مربع، شاسی سازی در مساحتی با ۲۲هزار متر مربع، تولید وانت در مساحتی با ۳۴ هزار متر مربع و خطوط تست در مساحتی ۷هزار متر مربع از دیگر اقدامات توسعه ای اخیر شرکت بهمن دیزل به شمار می رود.
وی با تاکید بر اینکه خودروهای تجاری گروه بهمن با تولید خودروهای تجاری ایسوزو آغاز به کار کرده بود، اظهارداشت: استراتژی های گروه بهمن در انتخاب کشنده جدید امپاورانتخاب محصول منطبق بر آخرین استانداردهای بین المللی است این کشنده دارای،گیربکس اتوماتیک و ریتاردر ۵ حالته، سیستم تعلیق بادی، سیستم هوشمند ترمز اضطرای (AEBS )و کابین و ظاهر مدرن امکان تامین خودرو برای حمل کالاهای خطرناک (حمل سوخت و …) بر اساس گواهی اخذ شده استاندارد اروپا (R105) است و نکته حائز اهمیت آنکه ارائه این محصول با قیمت بسیار رقابتی براساس استراتژی های بازاراین شرکت عرضه خواهد شد.
خضری به امکانات کشنده جدید امپاور اشاره و خاطرنشان کرد: کابین ارگونومیک، مدرن، دلنشین و جادار، و مسطح ارگونومی و همچنین سقف بلند جهت تردد راحت در کابین، صندلی ارگونومیک راننده با سیستم تعلیق بادی و قابلیت تنظیم در شش جهت، دارای دو تخت خواب بزرگ و راحت جهت استراحت راننده و سرنشین جز امکانات این کشنده به شمار می رود.
وی همچنین بیان داشت: امپاور دارای کلیدهای کنترل مولتی مدیا و کروز کنترل بر روی غربیلک فرمان، یخچال مسافرتی نیزبا دسترسی آسان و مجهز به سانروف برقی است.
گفتنی است؛ اخیرا گروه خودرو سازی بهمن طی اقدامی خط تولید وانت کارا را به بهمن دیزل سپرد و خط تولید به شهرک صنعتی البرز واقع در شهر قزوین انتقال یافت. همچنین تولیدات خودرو های کار و تجاری به گروه بهمن دیزل سپرده شده است.

........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=2323

دیدگاه شما

آخرین اخبار