پیام نوروزی مدیرعامل کروز 
کد خبر: ۲۳۲۳۷ | تاریخ انتشار : ۰۱-۰۱-۱۴۰۲ - ۹:۵۷ | نسخه چاپی نسخه چاپی

مدیرعامل شرکت صنایع تولیدی کروز طی پیامی فرارسیدن عید نوروز و بهار طبیعت و فرا رسیدن ماه مبارک رمضان را تبریک گفت.

به گزارش ماشین نیوز ، متن پیام نادر عبدالحسینی سخا به شرح زیر است:

به نام خدا

برآمد باد صبح و بوی نوروز

به کام دوستان و بخت پیروز

مبارک بادت این سال و همه سال

همایون بادت این روز و همه روز

سالی که گذشت توجه ‌ویژه به «دانش بنیان کردن فرآیندهای تولید»، «ارتقای کیفیت محصولات» و «افزایش ظرفیت‌های تولید» که منجر به اشتغالزایی بیشتر شد، به عنوان سرلوحه فعالیت‌های شرکت صنایع تولیدی کروز قرار گرفت.

شرکت صنایع تولیدی کروز نقشه راهبردی خود را در سال جدید با محوریت توسعه فعالیت‌های دانش بنیان، افزایش داخلی سازی و نیز سرعت بخشی به طرح‌های توسعه‌ای ترسیم کرده است؛ افزایش تیراژ تولید باکیفیت، با همراهی و تقویت زنجیره تأمین، گام بعدی شرکت صنایع تولیدی کروز است.

بدین وسیله از تلاش‌های کارگران، کارکنان و مدیران شاغل در شرکت صنایع تولیدی کروز قدردانی می‌کنم که با پشتکار و همت مضاعف، پرچم عزت و افتخار ایران عزیز را به دوش می‌کشند و برای آبادانی میهن عزیزمان صادقانه تلاش می‌کنند.

اینجانب به عنوان عضوی از خانواده ۱۳ هزار نفری کروز، سال نو و تقارن آن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به ملت شریف ایران اسلامی، صنعتگران، جامعه پرتلاش صنعت خودرو و همه کارکنان شرکت صنایع تولیدی کروز تبریک و تهنیت می‌گویم و آرزو می‌کنم در سال ۱۴۰۲ در صنعت قطعه سازی بتوانیم به همه اهداف پیش بینی شده در مسیر تعالی و سرآمدی دست یابیم. ان شاءالله

نادر عبدالحسینی سخا/مدیرعامل شرکت صنایع تولیدی کروز

........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=23237

دیدگاه شما

آخرین اخبار