کشف ۴۵ هزار لیتر سوخت قاچاق در بوشهر
کد خبر: ۲۳۲۹۲ | تاریخ انتشار : ۰۴-۰۱-۱۴۰۲ - ۱۲:۲۵ | نسخه چاپی نسخه چاپی

فرمانده مرزبانی استان بوشهر از کشف ۴۵ هزار لیتر سوخت با همکاری منطقه دوم دریایی سپاه در خلیج‌فارس بندر عامری استان بوشهر خبر داد.

به گزارش ماشین نیوز ؛سرهنگ ستاد یدالله شرفی با اشاره به امنیت سواحل و مرز دریایی خلیج فارس در استان اظهار داشت: نیروهای مرزبانی علاوه بر مأموریت‌های ذاتی در خدمات‌رسانی به مسافران و گردشگران نوروزی از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌کند.

وی برخورد با قاچاق کالا، سوخت و مواد مخدر را در اولویت برنامه مأموران مرزبانی در نوار ساحلی استان بوشهر و مرز دریایی خلیج‌فارس اعلام کرد و گفت: مرزبانان استان بوشهر با رصد و اشراف اطلاعاتی و اقدامات هدفمند عملیاتی موفق شدند یک فروند شناور حامل سوخت قاچاق در بندر عامری که قصد خروج از کشور را داشت کشف کنند.

فرمانده مرزبانی استان بوشهر از توقیف شناور یاد شده خبر داد و بیان کرد: از این شناور مقدار ۴۵ هزار لیتر سوخت قاچاق را کشف و ۲ نفر متهم در این راستا تحویل مقامات قضایی استان بوشهر شد.

 شرفی باتأکید بر تحقق شعار سال «مهار تورم و رشد تولید» تصریح کرد: مرزبانان استان با عزمی راسخ در راستای اجرایی شدن فرامین مقام معظم رهبری در تحقق شعار سال با پدیده قاچاق برخورد قاطعانه خواهند کرد.

برچسب ها: ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=23292

دیدگاه شما

آخرین اخبار