بازگشایی تمام مراکز معاینه فنی در تهران از فردا
کد خبر: ۲۳۳۰۲ | تاریخ انتشار : ۰۴-۰۱-۱۴۰۲ - ۱۶:۵۷ | نسخه چاپی نسخه چاپی

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از بازگشایی تمام مراکز معاینه فنی در تهران از فردا(پنجم فروردین ماه) خبر داد.

به گزارش ماشین نیوز ؛ شادی مالکی؛ مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران با اشاره به فعالیت مجدد تمام مراکز معاینه فنی در تهران اظهار کرد: تمام مراکز معاینه فنی در تهران از فردا (روز شنبه پنجم فروردین ماه ۱۴۰۲ ) مجدد در سطح شهر تهران آماده خدمت‌رسانی هستند.

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران  تصریح کرد: مراکز معاینه فنی از ساعت ۷ تا ۱۷ آماده پذیرش هستند.

وی در خصوص ادامه فعالیت ۲۴ ساعته مرکز بیهقی در سال جدید گفت: با توجه به مصادف شدن ایام نوروز و ماه مبارک رمضان برای رفاه حال روزه‌داران عزیز و استفاده از خدمات مراکز معاینه فنی پس از افطار این ستاد نسبت به ادامه افزایش ساعت‌کاری و شبانه‌روزی کردن مرکز بیهقی اقدام کرده است؛ البته درصورت مراجعه و استقبال شهروندان از این طرح در ایام ماه مبارک رمضان، نحوه فعالیت بعضی از مراکز تغییر و این مراکز از افطار تا سحر فعال خواهند شد. ضمناً با توجه به فعالیت مرکز بیهقی در زمان افطار از مراجعین به آن مرکز در این زمان پذیرایی خواهد شد.

مالکی در خصوص خودروهای شخصی مشمول معاینه فنی در ماه ابتدایی سال جدید افزود: براساس قانون خودروهای شخصی از زمان تولید به مدت چهار سال از انجام معاینه فنی معاف هستند، لذا از شهروندان تقاضا می‌شود برای انجام معاینه فنی دوره‌ای برای توزیع مراجعات در طول سال به ماه تولید خودرو نیز توجه شود. در فروردین ماه سال جدید خودروهای تولید داخل فروردین ۱۳۹۸ و ماقبل و خودروهای وارداتی مارس ۲۰۱۹ و ماقبل مشمول معاینه فنی هستند.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر پذیرش در ۷ مرکز معاینه فنی شهر تهران صرفاً اینترنتی انجام می‌شود. مراجعه به مراکز بیهقی، نیایش، شهید آبشناسان، سراج و دماوند و دو واحد سیار نوبنیاد و گیلان تنها با تعیین وقت قبلی از طریق نوبت‌گیری اینترنتی امکان‌پذیر است؛ البته بجز ۷ مرکز اشاره شده مراجعه به‌صورت حضوری و یا نوبت‌گیری اینترنتی به سایر مراکز امکان‌پذیر است.

منبع:تسنیم

برچسب ها: ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=23302

دیدگاه شما

آخرین اخبار