افزایش تولید و ارتقاء کیفیت خودروهای تجاری سایپا
کد خبر: ۲۳۶۹۱ | تاریخ انتشار : ۱۶-۰۱-۱۴۰۲ - ۷:۵۷ | نسخه چاپی نسخه چاپی

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: از سال گذشته توسعه و تنوع محصولات شرکت زامیاد در دستور کار قرار گرفت و از همین رو در سال جاری خودروهای تجاری جدید وارد بازار می شود.

به گزارش ماشین نیوز ؛محمدعلی تیموری در بازدید از شرکت زامیاد با یادآوری شعار سال، تجاری سازان گروه سایپا را به افزایش تولید و ارتقاء کیفیت موظف و تاکید کرد: جهت گیری گروه سایپا در سال جاری در راستای مهار تورم و افزایش تولید است و لذا ضرورت دارد شرکت های گروه از ظرفیت و توان مهندسی موجود بیش از گذشته بهره ببرند.

او با اشاره به شکوفایی شرکت زامیاد در سال گذشته، عملکرد این شرکت را در حوزه های تولید و کیفیت بسیار مناسب عنوان و بیان کرد: علیرغم چالش های موجود در صنعت خودروسازی تجاری، شرکت زامیاد توانست با بهره گیری مناسب از ظرفیت نیروی انسانی، ضمن رشد تولید و ارتقاء کیفیت، در زمینه توسعه محصول نیز اقدامات مناسبی انجام دهد که ثمره آن را در سال جاری خواهیم دید.

تولید بیش از ۴۸ هزار دستگاه انواع خودروهای تجاری سبک

سیدمحسن مرتضوی، مدیرعامل شرکت زامیاد نیز در این بازدید، تولید ۴۸ هزار و ۴۸ دستگاه انواع خودروهای تجاری سبک در سال گذشته در این شرکت را کم نظیر دانست و گفت: با حمایت های گروه سایپا و در راستای تحقق شعار سال، برنامه افزایش ۱۰۰ درصدی تولید را در برنامه خواهیم داشت.

او با اشاره به تنوع سبد محصولات شرکت زامیاد، خاطرنشان کرد: با برنامه ریزی های انجام شده، امیدواریم بتوانیم در سال جاری علاوه بر تولید انواع وانت و پیکاپ، خودروهایی مانند ون شهری، کامیونت، کامیون و اتوبوس را وارد بازار خودروهای تجاری کنیم.

برچسب ها:, , , ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=23691

دیدگاه شما

آخرین اخبار