حذف اندروید از خودروهای برقی جی‌ام
کد خبر: ۲۳۹۱۱ | تاریخ انتشار : ۲۰-۰۱-۱۴۰۲ - ۱۱:۴۴ | نسخه چاپی نسخه چاپی

تقریبا هر خودروی جدیدی که امروز فروخته می‌شود، دارای سیستم اپل کارپلی و اندروید است. اما این موضوع برای خودروهای الکتریکی جنرال موتورز تغییر خواهد کرد.

به گزارش ماشین نیوز ؛ این ویژگی‌ محبوب به طور کلی به نفع سیستم نرم‌افزاری Ultifi داخلی این خودروساز حذف خواهند شد.البته جنرال موتورز این تغییر را به یکباره پیش نخواهد برد. این شرکت در یک بیانیه مطبوعاتی، متعهد شد که عملکرد کارپلی و اندروید اتو در خودروهای احتراقی و همچنین خودروهای برقی موجود ادامه خواهد داشت.

علاوه بر این، شورلت سیلورادوی الکتریکی مدل ۲۰۲۴ این سیستم را حفظ خواهد کرد، اما بلیزر الکتریکی که اواخر امسال عرضه می‌شود، سیستم اپل کارپلی و اندروید را حفظ نخواهد کرد. این نقطه آغازی است تا تغییر به مجموعه نرم‌افزاری یکپارچه جدید جنرال موتورز آغاز ‌شود و با شورولت اکوئینوکس الکتریکی، جی‌ام‌سی سیرا الکتریکی و کادیلاک سلستیک ادامه خواهد یافت.

ادوارد کومر، مدیر ارشد دیجیتال جنرال موتورز، گفت: «همانطور که ما خودروهای برقی خود را مقیاس‌بندی می‌کنیم و پلتفرم نرم‌افزار Ultifi خود را راه‌اندازی می‌کنیم، می‌توانیم بیش از هر زمان دیگری فناوری‌های داخل خودرو را به‌روزرسانی‌ کنیم. همه اینها به ما این امکان را می‌دهد که دائما تجربه مشتری را بهبود دهیم.»

همانطور که گفته شد، از دست دادن اپل و اندروید در حال حاضر فقط برای خودروهای برقی اعمال می‌شود.

برچسب ها:, , ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=23911

دیدگاه شما

آخرین اخبار