استفاده از کارت سوخت شخصی ۲ برابر شد
کد خبر: ۲۴۳۴۷ | تاریخ انتشار : ۲۸-۰۱-۱۴۰۲ - ۱۰:۵۴ | نسخه چاپی نسخه چاپی

سخنگوی صنف جایگاهداران گفت: آمارها نشان میدهد طی چند روز گذشته همزمان با کاهش کارتهای آزاد در جایگاههای سوخت، استفاده مردم از کارت سوخت شخصی هنگام سوختگیری به نرخ آزاد دوبرابر شده که نشان دهنده همکاری خوب مردم است و تداوم همراهی ایشان را خواستاریم.

به گزارش ماشین نیوز ؛رضانواز، سخنگوی صنف جایگاه داران کشور اظهار داشت:  جلسات و بررسی های فنی بسیاری در خصوص اجرای طرح کاهش تعداد کارتهای آزاد جایگاهها داشتیم که مقرر شد گامهای اجرای این طرح، افزایش یابد و اولویت اول اینست که مردم بدون مشکل بتوانند سوختگیری کنند.

نواز با بیان اینکه “افزایش درصد استفاده مردم از کارت های سوخت شخصی امیدواری را برای پیشرفت طرح افزایش داده است”، گفت: آمارها نشان میدهد طی چند روز گذشته همزمان با کاهش کارتهای آزاد در جایگاههای سوخت، استفاده مردم از کارت سوخت شخصی هنگام سوختگیری به نرخ آزاد دوبرابر شده که نشان دهنده همکاری خوب مردم است و تداوم همراهی ایشان را خواستاریم.

وی افزود: برای هر سکو در پمپ بنزینها به نسبت فروش و موقعیت جغرافیایی جایگاه حداقل یک کارت آزاد اختصاص می یابد و با توجه به همکاری خوبی که مردم داشته اند امیدواریم در روزهای آینده با اطلاع رسانی های لازم شرایط هرروز بهتر شود و یادآور میشویم که استفاده از کارت سوخت شخصی ضمن یاری پرسنل جایگاهها هر نوع معطلی و انتظار را در زمان سوختگیری از بین می برد

نواز با اشاره به اینکه جایگاهها و پرسنل ایشان صرفا مجری هستند گفت: مالکان و پرسنل جایگاهها مانند همیشه نهایت تلاش خود را برای کاهش معطلی مردم انجام میدهند و در مقابل از مردم عزیزمان انتظار داریم کارت سوخت همراه داشته باشند و استفاده کنند.

سخنگوی صنف جایگاهداران کشور افزود: دلیل اجرای این طرح مصوبه مجلس شورای اسلامی و تکلیفی است که مجلس تعیین کرده و مهمترین فایده آن جمع آوری دیتا و اطلاعات صحیح مصرف خودروها به تفکیک مناطق و استانهاست تا مسئولین بتوانند مدیریت توزیع بنزین را خصوصا در روزهای پرمصرف دقیقتر انجام دهند تا هیچ خودرویی در اقصی نقاط کشور بدون سوخت نماند.

وی ادامه داد: به عنوان پل ارتباطی بین مردم و مسئولان مثل همیشه دغدغه های جایگاهداران که بار اصلی اجرای طرحها روی دوش ایشان است و انتقادات و در خواستهای مردم را به مسئولین منتقل میکنیم و مردم می توانند با استفاده از شماره تلفنهای ۰۹۶۲۷ و ۰۲۱۷۷۵۲۲۶۷۸ نظرات و انتقادات و پیشنهادات خود را در خصوص طرح در میان بگذارند و مطمئن باشند که در دستور رسیدگی قرار میگیرد.

نواز خاطرنشان کرد: همچنین پیگیری های ما نشان میدهد بیش از ۳ میلیون کارت سوخت صادر و به مردم تحویل شده یا در مرحله توزیع قرار دارد که مردم میتوانند با مراجعه به سایتهای epolice.ir  و سایت شرکت پست با استفاده از کد رهگیری آخرین وضعیت کارت سوخت خود را مشاهده کنند.

منبع: تسنیم

برچسب ها: ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=24347

دیدگاه شما

آخرین اخبار