دستگیری سارقان موتورسیکلت با شلیک دقیق ماموران
کد خبر: ۲۴۴۹۲ | تاریخ انتشار : ۲۹-۰۱-۱۴۰۲ - ۱۴:۳۸ | نسخه چاپی نسخه چاپی

رئیس پلیس پیشگیری تهران از دستگیری ۳ سارق حرفه ای موتورسیکلت هنگام پرسه زنی با ۲ دستگاه موتورسیکلت مسروقه خبر داد.

به گزارش ماشین نیوز ؛سرهنگ محمد گودرزی، رئیس پلیس پیشگیری تهران اظهار کرد: فرودین ماه امسال، در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، مأموران کلانتری ۱۱۴ غیاثی در محدوده خیابان عجب گل” تهران در حال گشت‌زنی بودند که به دو دستگاه موتورسیکلت با ۳ سرنشین که رفتار نامتعارف از خود نشان می‌دادند مشکوک شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

وی افزود: بررسی‌های اولیه مأموران نشان می‌داد، هر دو موتورسیکلت چندی قبل از شرق تهران به سرقت رفته و سرنشینان آن سارقان حرفه‌ای هستند که همین سرنخ کافی بود تا دستور ایست وسیله نقلیه مذکور صادر شود.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد: سرنشینان موتورسیکلت پس از مشاهده گشت پلیس بلافاصله به طرز خطرناکی متواری شدند و با حرکات مارپیچ به خودروی‌های عبوری شهروندان آسیب وارد کردند و به هشداری مأموران بی‌توجهی کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: مأموران در نخستین‌گام با رعایت قانون بکارگیری سلاح و با شلیک تیر هوایی و در ادامه با ایجاد طرح مهار هر دو وسیله نقلیه مذکور را متوقف و موفق به دستگیری ۳ مرد جوان شدند.

سرهنگ گودرزی با بیان اینکه از کوله پشتی متهمان آلات و ادوات سرقت کشف شده است، خاطرنشان کرد: متهمان پس انتقال به کلانتری در تحقیقات ابتدایی به جرم خود مبنی بر سرقت دو دستگاه موتورسیکلت و دیگر سرقت‌های خودرو در سطح معابر تهران اعتراف کردند.

وی افزود: در تحقیقات تکمیلی مأموران نیز مشخص شد، متهمان دارای سوابق متعدد کیفری بوده که با تشکیل یک باند، اقدام به سرقت موتورسیکلت شهروندان در ساعات پایانی شب در سطح خیابان‌های تهران می‌کردند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی متهمان برای کشف جرایم احتمالی و شناسایی سایر شکات دیگر در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.

برچسب ها: ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=24492

دیدگاه شما

آخرین اخبار