فعالیت ۱۷ مرکز منتخب معاینه فنی تهران در تعطیلات
کد خبر: ۲۴۶۵۰ | تاریخ انتشار : ۳۱-۰۱-۱۴۰۲ - ۱۱:۰۶ | نسخه چاپی نسخه چاپی

مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از فعالیت ۱۷ مرکز معاینه فنی در روز عید سعید فطر و روز بعد از آن در پایتخت خبر داد.

به گزارش ماشین نیوز ؛شادی مالکی ضمن تبریک پیشاپیش عید سعید فطر در توضیح این خبر افزود: در روز عید سعید فطر مرکز آبشناسان به صورت شبانه روزی و پنج مرکز سراج، شهدای زمان آباد، بعثت، فدائیان اسلام و واحد سیار نوبنیاد از ساعت ۸ الی ۱۴ و در فردای روز عید مراکز بیهقی و شهید آبشناسان به صورت شبانه روزی و ۹ مرکز سراج، خاوران، امام رضا(ع)، شهدای زمان آباد، بعثت، فدائیان اسلام، آزادی و واحدهای سیار نوبنیاد و گیلان از ساعت ۸ الی ۱۴ فعال هستند.

مالکی در خصوص فعالیت مراکز معاینه فنی اینترنتی نیز توضیح داد: در حال حاضر پذیرش در ۱۰ مرکز معاینه فنی شهر تهران مشتمل بر ۲۸ خط معاینه فنی خودروهای سبک صرفا اینترنتی انجام می شود. مراجعه به مراکز بیهقی، نیایش، شهید آبشناسان، سراج، دماوند و شهید چمران و چهار واحد سیار نوبنیاد، گیلان، هنگام(شماره ۴) و هنگام (شماره ۸) تنها با تعیین وقت قبلی از طریق نوبت گیری اینترنتی در سامانه «تهران من» امکان پذیر است. البته بجز ۱۰ مرکز صدر الاشاره مراجعه بصورت حضوری و یا نوبت گیری اینترنتی به سایر مراکز امکان پذیر است.

بنا براعلام روابط عمومی ستاد معاینه فنی شهر تهران ، وی همچنین با اشاره به ارسال پیامک به شهروندان ۱۰ روز قبل از انقضاء اعتبار گواهی معاینه فنی افزود: از شهروندان درخواست می شود چند روز پیش از اتمام اعتبار معاینه فنی خودروی خود به مراکز معاینه فنی مراجعه نمایند. از آنجائیکه پذیرش در تعدادی از مراکز صرفا اینترنتی می باشد ممکن است در بعضی از مراکز تعیین نوبت در همان روز امکان پذیر نباشد و یک یا دو روز آتی برای مراجعه وقت داده شود و تاکید می گردد مراجعه به مراکز را به آخرین روز اعتبار گواهی معاینه فنی موکول نکنید.

برچسب ها: ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=24650

دیدگاه شما

آخرین اخبار