کشف ۳۱هزار لیتری سوخت قاچاق در نیشابور
کد خبر: ۲۴۷۳۹ | تاریخ انتشار : ۰۴-۰۲-۱۴۰۲ - ۱۰:۰۲ | نسخه چاپی نسخه چاپی

فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور از کشف دپوی ۳۱هزار لیتری سوخت خارج از شبکه توزیع و قاچاق در این شهرستان با کمک و همکاری اطلاعات ناحیه مقاومت بسیج نیشابورخبر داد.

به گزارش ماشین نیوز ؛سرهنگ علیرضا حسینعلی زاده اظهارداشت:در پی دریافت خبری مبنی بر فعالیت گسترده فردی سود جو و سابقه دار در زمینه دپوی غیرمجاز مقادیر زیادی سوخت در یکی از مناطق حاشیه شهر نیشابور و توزیع خارج از شبکه ،پیگیری موضوع در دستور کار ماموران دایره مبارزه باقاچاق کالا و اطلاعات سپاه ناحیه مقاومت بسیج نیشابور قرار گرفت.

وی افزود: تیم مشترک عملیاتی با اشراف اطلاعاتی موفق شدند انبار موردنظر را در یکی از مناطق حاشیه شهر نیشابور شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی از این مکان و هم‌چنین یک دستگاه کامیونت در محل حدود ۳۱هزار لیتر سوخت قاچاق و خارج از شبکه توزیع را که به صورت بسیار حرفه ای انبار و آماده توزیع بود را کشف کردند.

این مقام انتظامی اظهارکرد: در این زمینه یک متهم دستگیر و به منظور سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدوبررسی بیشتر موضوع جهت شناسایی سایر عوامل دردستور کار قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور با تقدیر از اشراف وهمکاری اطلاعات سپاه ناحیه مقاومت بسیج نیشابوربر مبارزه قاطع پلیس با قاچاق کالا و ارز و نتایج بسیار مناسب آن تاکید کرد و از مردم خواست؛ هرگونه اطلاعات خود در خصوص فعالیت های مجرمانه و غیرقانونی را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ و۱۱۴اطلاعات سپاه اعلام کنند.

منبع: تسنیم

برچسب ها: ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=24739

دیدگاه شما

آخرین اخبار