ساخت جایگاه‌های سوخت کوچک مقیاس در تهران به کجا رسید؟
کد خبر: ۲۴۷۶۳ | تاریخ انتشار : ۰۴-۰۲-۱۴۰۲ - ۱۲:۱۲ | نسخه چاپی نسخه چاپی

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: بر اساس تصمیم اعضای کمیسیون، بازدید میدانی از مناطق صورت خواهد گرفت تا مشخص شود ساخت جایگاه‌های سوخت کوچک مقیاس تا چه میزان پیشرفت داشته است.

به گزارش ماشین نیوز ؛سید جعفر تشکری هاشمی با بیان اینکه شورای اسلامی شهر تهران در سال قبل، طی مصوبه‌ای ساخت ۱۱۰ جایگاه را در فاز اول پیش‌بینی کرده بود، اظهار کرد: علاوه بر آن پیش‌بینی کرده‌ایم که این عدد سالانه تکرار شود به گونه‌ای که شاهد تأمین نیازهای محلی از لحاظ جایگاه‌های سوخت‌گیری باشیم.

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران یادآور شد: آنچه پیش‌بینی کرده بودیم هنوز به طور کامل محقق نشده اما در دستور کار کمیسیون قرار گرفته و تصمیم گرفته شد که بازدید میدانی از مناطق داشته باشیم و ببینیم تا چه میزان به تعهدات عمل شده است.

وی بر پیگیری‌های جدی‌تر برای پیشبرد این طرح، تأکید کرد و گفت: تاکنون جایگاه‌هایی راه اندازی شده و عملیات اجرایی تعدادی نیز آغاز شده اما هنوز به تعدادی که پیش‌بینی کرده بودیم، نرسیده است.

تشکری هاشمی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه هنوز گزارشی در خصوص میزان پیشرفت فیزیکی ساخت و راه‌اندازی جایگاه‌های سوخت کوچک مقیاس دریافت نکرده‌ایم، بازدیدهایی انجام خواهیم داد تا در جریان جزئیات امور باشیم و بتوانیم آمار دقیق‌تری اعلام کنیم.

........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=24763

دیدگاه شما

آخرین اخبار