هیولای جدید بوگاتی معرفی شد
کد خبر: ۲۴۸۴۴ | تاریخ انتشار : ۰۵-۰۲-۱۴۰۲ - ۱۳:۲۴ | نسخه چاپی نسخه چاپی

بوگاتی بولاید، هیولای سوپر اسپرت فرانسوی با ۱۵۷۸ اسب بخار قدرت معرفی شد.

به گزارش ماشین نیوز ؛شرکت بوگاتی به‌تازگی با انتشار تصاویری جدید از نسخه تولیدی بولاید پرده برداشت. این هیولای سوپر اسپرت فرانسوی ۱۵۷۸ اسب بخاری قرار است فقط در ۴۰ دستگاه به تولید برسد که قیمت هر دستگاه نیز حدود ۴.۳ میلیون دلار خواهد بود. همچنین اولین مدل‌های نسخه تولیدی این خودرو در سال آینده به مشتریان تحویل داده خواهد شد.

تصاویر منتشر شده از نسخه تولیدی نهایی بوگاتی بولاید نشان می‌دهد این هایپرکار نسبت به مدل‌های اولیه خود تفاوت خاصی را تجربه نکرده است. البته به‌نظر می‌رسد طراحان تغییرات جزئی به‌خصوص در اسپویلر و ورودی‌های هوای بزرگ آن اعمال کردند. ضمن این‌که سایز ورودی هوای روی سقف نیز افزایش پیدا کرده است.

همچنین در نمای جانبی این خودرو نیز تغییر خاصی به‌چشم نمی‌خورد. بوگاتی بولاید در واقع یک نسخه بازطراحی شده از شیرون بوده که اکنون سیستم خنک‌کننده، گیربکس و سیستم تعلیق آن نسبت به قبل ارتقا پیدا کرده است.

از آنجایی که عبور سریع از پیچ‌ها یکی از موارد حائز اهمیت هایپرکار‌های ویژه پیست محسوب می‌شود، بوگاتی نیز تمام قطعات این خودرو را مورد بررسی قرار داده که نتیجه این بررسی‌ها ارائه حداکثر پرفورمنس به‌همراه کاهش حداکثری وزن بوده است. بوگاتی بولاید با وزن ۱۴۵۱ کیلوگرمی خود به یک موتور W۱۶ کواد توربو مجهز شده که می‌تواند قدرتی برابر با ۱۵۷۸ اسب بخار را به تولید برساند.

برچسب ها: ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=24844

دیدگاه شما

آخرین اخبار