بارش برف و باران در جاده‌های ۱۷ استان کشور
کد خبر: ۲۴۸۷ | تاریخ انتشار : ۱۴-۱۲-۱۴۰۰ - ۹:۳۲ | نسخه چاپی نسخه چاپی

مرکز مدیریت راههای کشور از بارش برف و باران در جاده‌های ۱۷ استان کشور خبر داد و اعلام کرد: جاده چالوس و هراز، فیروزکوه و آزادراه های تهران – شمال و قزوین – رشت نیز برفی و بارانی است.

به گزارش ماشین نیوز ؛مرکز مدیریت راه‌های کشور اطلاع داد که محور هراز تا اطلاع بعدی مسدود است.

این مرکز درباره وضعیت جوی راههای کشور اعلام‌کرد: در برخی از محورهای استان‌های کردستان، مازندران، البرز، تهران، سمنان و چهارمحال و بختیاری بارش برف  و در برخی از محورهای استان‌های آذربایجان شرقی، زنجان، قزوین، قم ، اصفهان، مرکزی، همدان، کرمانشاه، لرستان، خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد و خراسان شمالی

امروز هم چنین بارش برف و باران در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه و آزادراه تهران-شمال و بارش باران در آزادراه قزوین-رشت آغاز شده است.

سازمان هواشناسی نیز اعلام کرد: بارش باران و برف و وزش باد شدید، رعد و برق و در مناطق مستعد ریزش تگرگ در استان‌های چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، شمال شرق خوزستان، غرب اصفهان، شمال غرب فارس، شمال شرق سمنان، خراسان شمالی و استان های البرز و تهران و مازندران را فرا می‌گیرد.

سازمان راهداری و حمل‌و نقل جاده‌ای از مسافرانی که قصد تردد در محورهای استان‌های فوق را دارند، خواست احتیاط لازم و اقدامات پیشگیرانه هنگام تردد را انجام داده و تجهیزات لازم به همراه داشته باشند.

برچسب ها:, , ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=2487

دیدگاه شما

آخرین اخبار