موتورسیکلت‌های میلیاردی قاچاق توقیف شدند
کد خبر: ۲۵۰۰۷ | تاریخ انتشار : ۰۸-۰۲-۱۴۰۲ - ۱۰:۵۱ | نسخه چاپی نسخه چاپی

جانشین انتظامی استان سمنان از کشف موتورسیکلت‌های میلیاردی قاچاق با تلاش مأموران انتظامی استان خبر داد .

به گزارش ماشین نیوز ؛سرهنگ سیدعلی میراحمدی  اظهار داشت: مأموران انتظامی شهرستان شاهرود در پی رصد محور مواصلاتی مشهد – تهران به یک دستگاه خودروی کامیونت که بار کولرهای آبی داشت مشکوک و آن را متوقف می‌کنند.

وی به بازرسی هدفمند بار خودرو اشاره و افزود : مأموران موفق شدند یک دستگاه موتورسیکلت کاوازاکی ۴۵۰ سی سی کراس قاچاق را که راننده مابین کولرها پنهان کرده بود ، کشف کنند.

جانشین انتظامی استان سمنان افزود: مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان با همکاری یگان تکاوری ، پس از انجام هماهنگی‌های لازم ، موفق شدند از داخل یک باب منزل مسکونی در شهرستان سمنان ، یک دستگاه موتورسیکلت سنگین فوندا ۱۳۰۰ بی سی فاقد مدارک قانونی و قاچاق را کشف و ضبط کنند.

 سرهنگ میراحمدی گفت: ارزش موتورسیکلت‌های توقیفی را در مجموع ۱۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال بر اساس نظر کارشناسان اعلام و گفت: در این راستا ۲ متهم دستگیر و به دستگاه قضایی جهت سیر مراحل قانونی معرفی شدند .

وی مبارزه قاطع و بی چون چرای پلیس با پدیده قاچاق کالا را یکی از اهداف اساسی انتظامی استان خواند و از شهروندان خواست ، هرگونه اطلاع از انبار کالای قاچاق و احتکار را با شماره ۱۱۰ به پلیس اعلام تا در کمترین زمان ممکن رسیدگی شود .

منبع:تسنیم

برچسب ها:, ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=25007

دیدگاه شما

آخرین اخبار