خبری از کاهش قیمت ولوو نیست
کد خبر: ۲۵۰۹۶ | تاریخ انتشار : ۰۹-۰۲-۱۴۰۲ - ۱۳:۵۰ | نسخه چاپی نسخه چاپی

شرکت خودروسازی ولوو کارز در سوئد چشم‌انداز خود را تأیید و اعلام کرد که با توجه به تقاضای مناسب، کاهش قیمت‌ نداشته است زیرا درآمدهای عملیاتی آن بیش از تخمین‌ها بود.

به گزارش ماشین نیوز ؛خودروسازانی مانند ولوو به آرامی از یک دوره طولانی مشکلات و کمبود زنجیره تامین خارج شده‌اند که به تولید ضربه زده و هزینه‌ها را افزایش داده است.

این شرکت عنوان کرد که تولید آن بهبود یافته است اما همچنان شاهد کمبودهایی است که بر تولید در سه ماهه دوم تأثیر می‌گذارد. ولوو افزود که فروش در سه ماهه اول ۱۰ درصد افزایش یافته است و تقاضای زیادی برای مدل‌های خود داشته است و قصد دارد تا پایان دهه تمام الکتریکی باشد.

شرکت خودروسازی تسلا جنگ قیمتی که در پایان سال گذشته برای افزایش تقاضا و رقابت آغاز شده بود را بیشتر کرد و کمترین حاشیه سود ناخالص سه ماهه خود را در دو سال اخیر به ثبت رساند.

ولوو که خودروهای تمام الکتریکی در سال گذشته ۱۱ درصد آن را به خود اختصاص داده بود، در فوریه اعلام کرد که قصد کاهش قیمت خودروهای برقی خود را ندارد.

جیم روآن، مدیر اجرایی این شرکت به رویترز گفت تا زمانی که تقاضا برای این خودروساز همچنان بالا باشد، او دلیلی برای کاهش قیمت‌ها نخواهد داشت.

روآن گفت که قیمت لیتیوم، منبع اصلی هزینه برای خودروهای برقی این خودروساز، روند کاهشی داشته است. این در حالی بود که شیلی، دومین تولیدکننده بزرگ این فلز در جهان اعلام کرد که صنعت لیتیوم خود را ملی خواهد کرد.

برچسب ها:, ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=25096

دیدگاه شما

آخرین اخبار