ضرورت رفع موانع تاسیس و توسعه‌ فروشگاه‌های زنجیره‌ای
کد خبر: ۲۵۵۵ | تاریخ انتشار : ۱۵-۱۲-۱۴۰۰ - ۱۳:۲۳ | نسخه چاپی نسخه چاپی

احداث و توسعه فروشگاه‌های زنجیره‌ای باعث شده است تا هموطنان با اطمینان خاطر نسبت به تهیه مایحتاج اساسی اقدام کنند و با وجود فروشگاه‌های بزرگ و زنجیره‌ای هیچ گاه کمبود کالا در کشور احساس نشده است.

به گزارش ماشین نیوز ؛عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان مطلب بالا افزود: عملکرد فروشگاه‌های زنجیره‌ای همواره قابل تقدیر بوده و فعالان این صنف با مدیریت هوشمند و توزیع مناسب مایحتاج اساسی آرامش را به ویژه در ایام کرونا به مردم هدیه کردند.

علیرضا شهبازی ضمن تاکید بر لزوم گسترش فروشگاه‌های زنجیره‌ای در کشور به ویژه در مناطق محروم و مرزی گفت: این اقدام ضمن ایجاد رقابت سالم در بازار به سهولت در دسترسی به انواع کالا و خدمات و رفع تبعیض و محرومیت‌زدایی در نقاط محروم و مرزی کمک می‌کند. ضمن اینکه در زمینه‌های مختلف از جمله ایجاد اشتغال ثابت و پایدار، مالیات شفاف، رونق تولید و … برای دولت، ملت نیز خیرات و برکات به همراه می‌آورد.
نماینده دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به تنظیم بازار عرضه و تقاضا توسط فروشگاه‌های زنجیره‌ای خاطرنشان کرد: بنابراین باید برای رفع موانع تاسیس و توسعه‌ فروشگاه‌های زنجیره‌ای و  بهبود نظام توزیع و عرضه مناسب‌تر کالا گام برداشت.
وی تجربه احداث فروشگاه‌های زنجیره‌ای را اقدام ارزشمندی دانست و با تاکید بر لزوم همکاری‌های بیش از پیش اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای با دولت گفت: امید است با همکاری‌های دوجانبه، اعضای این اتحادیه  بازوی اجرایی دولت در امر برنامه‌های در دست اقدام در بحث توزیع کالاهای اساسی مانند گذشته، نقش‌آفرینی کنند.
برچسب ها:, ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=2555

دیدگاه شما

آخرین اخبار