بخشی از نیاز بازار خودرو با واردات رفع می‌شود
کد خبر: ۲۷۱۶۷ | تاریخ انتشار : ۱۳-۰۳-۱۴۰۲ - ۱۳:۱۲ | نسخه چاپی نسخه چاپی

معاون اقتصادی رئیس‌جمهور گفت: تولید و عرضه خودرو در کشور با تقاضای موجود همخوانی ندارد و از این‌رو، تلاش می‌شود تا بخشی از نیازهای مردم در زمینه خودرو با واردات رفع شود.

به گزارش ماشین نیوز ؛محسن رضایی، معاون اقتصادی رئیس‌جمهور در حاشیه بازدید از شرکت خودروسازی فردا در شهرک صنعتی سمنان اظهار کرد: صنایع خودروسازی کشورمان باید بتوانند خود را به سطحی از توانمندی برسانند که بسیار بهتر از صنایع نظامی، پهبادسازی و موشکی فعالیت کنند و این مسأله مهمی است.

وی تصریح کرد: باید بتوانیم در صنعت خودروسازی نیز توانمندی‌های ایران اسلامی را هم در کیفیت تولید و هم در قیمت تمام‌شده خودرو به اثبات برسانیم.

معاون اقتصادی رئیس‌جمهور اضافه کرد: صنعت خودروسازی ایران باید آنقدر توانمندی داشته باشد تا در عرصه جهانی خود را مطرح کند.

رضایی با اشاره به نیاز بالای جامعه به خودرو، شرایط کنونی بازار خودرو را دارای التهاب توصیف کرد و گفت: امروز تقاضای بر جای مانده بالایی در حوزه خودرو در جامعه وجود دارد و از سوی دیگر، تولید کم است.

وی تصریح کرد: تولید و عرضه خودرو در کشور هم‌اکنون با تقاضای موجود همخوانی ندارد و از این‌رو، تلاش می‌شود تا بخشی از نیازهای مردم در زمینه خودرو با واردات رفع شود و این امر در دست پیگیری است.

برچسب ها:, ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=27167

دیدگاه شما

آخرین اخبار