جاده هراز تا ٢۴ اسفند مسدود است
کد خبر: ۲۸۰۵ | تاریخ انتشار : ۲۰-۱۲-۱۴۰۰ - ۱۳:۵۵ | نسخه چاپی نسخه چاپی

رییس مرکز کنترل ترافیک راهور گفت: جاده هراز به علت اجرای عملیات عمرانی تا ٢۴ اسفند مسدود است و مسافران از مسیرهای جایگزین استفاده کنند.

به گزارش ماشین نیوز ؛سرهنگ احمد شیرانی گفت: جاده هراز به علت اجرای عملیات عمرانی تونل و ایمن سازی مسیر تا ساعت ۲۴:۰۰ روز ٢۴ اسفند مسدود است و مسیر جایگزین جاده فیروزکوه و آزادراه تهران شمال و جاده چالوس خواهد بود.

به گفته رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا، جاده اردکان – نایین و بالعکس به دلیل وزش باد شدید وگردوخاک و نبود دید کافی برای رانندگی و پایین آمدن ایمنی تردد به صورت موقت تا اطلاع بعدی مسدود شد و به همین دلیل تیم‌های پلیس راه و راهداری در محل حضور دارند.
جاده‌ها لغزنده است
او گفت: بارش برف و باران در برخی از جاده‌های استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و زنجان و بارش باران در برخی از محور‌های استان‌های اردبیل، قزوین، کردستان، کرمانشاه، همدان، مرکزی، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، گیلان، مازندران، البرز، تهران، گلستان، سمنان، خراسان رضوی و خراسان شمالی گزارش شده است.
به گفته سرهنگ شیرانی، بارش‌ها در جاده‌ها باعث افزایش لغزندگی سطح مسیر شده و خطر تصادف و واژگونی‌ها افزایش یافته است. در این شرایط کاهش سرعت در رانندگی و رعایت احتیاط بیشتر بسیار حائز اهمیت است.
منبع: باشگاه خبرنگاران
برچسب ها:, ........ لینک کوتاه : mashinnews.com/?p=2805

دیدگاه شما

آخرین اخبار